č. 12612
novinkanovinka
aktivníaktivní
exkluzivněexkluzivně
aktivnísdílet

Exkluzivně - Prodej penzionu v krásném prostředí Krušných hor, poblíž lanovky a lázní Jáchymova

13 000 000,- Kč za nemovitost
včetně provize RK a právního servisu
Exkluzivně nabízíme k prodeji penzion - zděný objekt se dvěma NP a podkrovím, včetně pozemků 6.087 m2 v krásném prostředí Krušných hor, na jižním úpatí Klínovce, u břehu Klínoveckého potoka.
Objekt má restauraci s 50 místy u stolu a 12 pokojů se 2 - 4 lůžky. Čtyři pokoje s vlastním sociálním zařízením (WC, sprchový kout), zbývajících 8 pokojů lze využít jako 4 apartmány s odděleným WC a koupelnou v předsíni nebo jako samostatné pokoje. Restaurace s barem, jídelna s TV, satelit a video, klubovna s biliárovým stolem + el. šipky, v přízemí finská sauna s vířivou vanou. Zaveden internet + WIFI, součástí je i byt 3+kk a 2 pokoje pro personál. Penzion je plně vybavený. V těsné blízkosti penzionu je sportovní areál - sportoviště pro odbíjenou, venkovní šachy a minigolf, venkovní nekrytý bazén a tenisový kurt s umělým povrchem, dětský koutek, venkovní krytý zahradní gril. V blízkém okolí cyklostezky, Trial park Klínovec, ideální pro sportovní soustředění, školy v přírodě, cykloturistiku, v zimě pro běžecké i sjezdové lyžování. Penzion je v blízkosti lanovky na Klínovec cca 800 m, příjemná procházka lesní cestou do centra radonových lázní Jáchymov. Podrobnější info v RK. Doporučujeme prohlídku.

Základní informace

obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Váš makléř

Reality ARCHER
info@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Kontaktovat makléře:


Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.