č. 14925
novinkanovinka
aktivníaktivní
aktivnísdílet

Exkluzivně - Prodej dvougeneračního RD/B/T/G/S, byty 3+1 a 4+1, 313 m2, pozemek 641 m2, Liběchov

7 950 000,- Kč za nemovitost
včetně provize RK a právního servisu
Exkluzivně nabízíme k prodeji dům 7+2/B/T/G/S (byty 3+1 a 4+1), s podlahovou plochou 200 m2, 19 m2 balkóny, 46 m2 terasa, 40 m2 garáž, 48 m2 sklep, zahrada 521 m2, Liběchov
Rodinný dům se nachází v klidné části Liběchova mimo doslech hlavní silnice, v dosahu přírody. Je to prostorný dvougenerační dům se dvěma samostatnými byty a prostorným sklepem v 1.NP s garáží pro dvě auta a montážní jámou.

Zastavěná plocha je 120 m2, zahrada má 521 m2, celková výměra pozemku je tedy 641 m2.
Byt ve 2.NP má dispozici 3+1 (78 m2) a je kompletně zrekonstruovaná vč. koupelny, samostatného WC a plastových oken. Ke kuchyni navíc přiléhá prostorná provětrávaná spižírna. Byt ve 3. a 4.NP má dispozici 4+1 (112 m2) včetně prostorného podkroví. Zrekonstruovaná je koupelna a samostatné WC. Ke kuchyni také přiléhá vlastní prostorná provětrávaná spižírna.

Oba byty mají k dispozici samostatné prostorné terasy. K domu přiléhá uzavřený a suchý technický prostor pod terasou o výměře 45 m2, nezapočítaný do zastavěné plochy domu, kde lze skladovat dřevo, zahradní nábytek, nástroje atd. Sklep v 1. NP obsahuje kromě garáže pro dvě auta a kotelny i prostorné spižírny a technickou místnost. K dispozici je v domě i bezdrátový internet a satelitní příjem TV.

Dům má novou střechu s izolací, je také nově vyvložkovaný komín. Nové jsou rozvody elektřiny a odpady. Dešťová voda je svedena mimo pozemek, lze dodělat retenční nádrž. Vytápění je realizováno kotlem na tuhá paliva v kombinaci s elektrickým kotlem. Kanalizace je obecní.

V zahradě o výměře 521 m2 jsou založené záhony, zasazené ovocné stromy včetně citronovníku apod. Dům je v dosahu přírody, v bezprostřední blízkosti jsou značené turistické trasy i cyklostezky – stojí na samé hranici CHKO Kokořínsko – Máchův kraj. V dochozí vzdálenosti jsou Čertovy hlavy sochaře Václava Levého i další skalní reliéfy a jeskyně, například zajímavá Klácelka. Je zde i možnost rybolovu.

V Liběchově je mateřská školka i základní škola, je zde i Střední odborné učiliště Liběchov. Další občanská vybavenost se nachází v nedalekém Mělníku, který je autem vzdálený 10 minut, autobusem 20 min.

Nastěhování je možné v srpnu 2022.

Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou. Doporučujeme prohlídku.
Třída G - Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Základní informace

Celková plocha objektu313
Druh objektucihlový
Stav objektudobrý
Poloha a typ objektusamostatný
Podlahová plocha200
Plocha balkónu19
Plocha terasy46
Plocha sklepu48
Celkem nadzemních podlaží4
VýtahNe
InternetAno
Kabel TVjiné

Další vlastnosti

Vybavení domuAno
Popis vybavení domu2x kuchyň se spotřebiči, nábytek
Nízkoenergetický důmNe
Celková plocha pozemku641
Zastavěná plocha120
Plocha zahrady521
Plocha dílny45
Příjezdová komunikaceobecní
GarážAno
Plocha garáže40
Garážové stáníNe
Vyhrazené stáníAno
Zdrojeelektro kotel, elektro 230 V, elektro 400 V, voda městská, kanalizace, kotel na tuhé paliva
Poplatky
Energetická náročnostG - Mimořádně nehospodárná
obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Váš makléř

Tomáš Němec
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Kontaktovat makléře:

Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.