č. 15425
novinkanovinka
aktivníaktivní
exkluzivněexkluzivně
aktivnísdílet

Prodej chalupy k celoročnímu bydlení 5+kk, 110 m2 na pozemku 1 550 m2, zahrada 2 120 m2, Boreč

4 930 000,- Kč za nemovitost
včetně provize RK a právního servisu
Exkluzivně nabízíme k prodeji chalupu s pozemky a přilehlými hospodářskými budovami upravenými k celoročnímu bydlení i k rekreaci, včetně pozemků okolo domu a zahrady v klidném prostředí, Boreč.
Dům se nachází na okraji obce s výhledem do krajiny a na hrad Bezděz. Patrový dům, upravený ve stylu chalupy, disponuje podlahovou plochou v přízemí cca 110 m2 s velkou centrální místností s krbem a kuchyňským koutem (cca 56 m2). K dispozici jsou v přízemí i tři pokoje a sociální zařízení. V prvním patře je částečně upravená půda pro bydlení, zbytek lze využít jako klasický úložný prostor, případně dostavět na obytné podkroví. Výhodou této nemovitosti je i velký pozemek kolem domu, včetně budovy bývalého špejcharu s dílnou, garáží a klasickým dlouhým sklepem s klenutým stropem o rozloze cca 20 m2. Bývalý dvůr je z další strany uzavřen dalším zemědělským stavením, bývalými chlivky, upravenými jako skladové prostory a malý sklípek na posezení. V patře tohoto stavení jsou k dispozici dvě obyvatelné místnosti, vše elektrifikováno. Rozsáhlá zahrada s ovocnými stromy, volně stojícím holubníkem a menším zahradním srubem, vhodným jako další ubytovací kapacita, poskytuje dokonalou pohodu k relaxaci a pobytu na čerstvém vzduchu, spojeným s grilováním, či obsluhou zahradní udírny. Milovníkům pěstování vína jsou k dipozici keře vinné révy včetně profesionálního stroje na její zpracování. Ideální místo \\\\\\\"na konci světa\\\\\\\" pro domácí kutily, naplnění dne prací na zahradě, údržbě domu, či jen k rozjímání s výhledem do okolní krajiny. K objektu vedou tři příjezdové cesty, pro sportovní nadšence je na obecním hřišti hned za plotem možné využít nově vybudované work-outové hřiště. Obec leží na pravidelné autobusové lince a cyklostezce. V místě je též obchod s potravinami, obecní úřad. Další občanská vybavenost je ve Skalsku, případně Beznu a okolí. Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou. Doporučujeme prohlídku.

PENB

Základní informace

Celková plocha objektu129.80
Druh objektusmíšený
Stav objektuvelmi dobrý
Poloha objektusamostatný
Podlahová plocha110
Plocha sklepu19.80
Celkem nadzemních podlaží1
InternetAno
Kabel TVjiné
Vybavení domuAno
Popis vybavení domuSoučástí domu je vybavený kuchyňský kout, místnost s krbem a kamny na tuhá paliva, vytápěno též přímotopy, další objekty k hospodářskému využítí i k bydlení na přilehlých pozemcích a zahradě. K nemoivitosti patří i další pozemek - remízek o velikosti 1989m2.
Celková plocha pozemku4039

Další vlastnosti

Zastavěná plocha138
Plocha zahrady2359
Jiné plochy1542
Plocha zahradního domku18
Plocha stodoly20
Plocha dílny36
Příjezdová komunikaces věcným břemenem
Zdrojeelektrické - přímotopy, krb + kamna, elektro 230 V, elektro 400 V, voda městská, septik - jímka
Poplatky
Energetická náročnostF - Velmi nehospodárná
obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Váš makléř

Dr. Ladislav Petera
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Kontaktovat makléře:

Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.