č. 16054
novinkanovinka
aktivníaktivní
exkluzivněexkluzivně
aktivnísdílet

Prodej RD (se 2 bytovými jednotkami) s užitnou plochou 296 m2 na pozemku 1391 m2, Kamenný Přívoz

20 990 000,- Kč za nemovitost
včetně provize RK a právního servisu
Exkluzivně nabízíme k prodeji 2 bytové jednotky v projektu novostavby patrového, rodinného domu s celkovou užitnou plochou 296 m2 (á 148,2 m2/byt), na pozemku 1391 m2, Kamenný Přívoz (Praha-západ).
Projekt výstavby RD se 2 samostatnými bytovými jednotkami, bez podsklepení, je situován na rovinatém pozemku na okraji velmi žádané lokality obce Kamenný Přívoz, v zeleni. V okolí pozemku je započata zástavba rodinných domů. Celková užitná plocha domu činí 296,4 m2 (á 148,2 m2/byt), zastavěná plocha činí 199 m2, společná zahrada (spoluvlastnický podíl) pro obě bytové jednotky nabízí 1192 m2 (rozdělení zahrady plotem pro každou jednotku zvlášť á 596 m2).

Dům je půdorys. tvaru dvou posunutých obdélníků se sedlovou střechou. V každém z nich je jedna bytová jednotka, shodná, pouze zrcadlově otočená. Hlavní vstup je z boku. Skrze zádveří se vstupuje do prostorné chodby, odkud je vstup do ložnice se šatnou a koupelnou se sprchovým koutem, společné WC. Z chodby je přístupné i samost. WC, schodiště do 2.NP, tech. místnost a obývací pokoj s kuchyní (vč. přípravy pro napojení el. spotřebičů) a s přímým vstupem na zahradu. V 2.NP je situována klidová část objektu se třemi pokoji, koupelna se sprch.koutem, společné WC, komorou, samost. WC a šatnou. Topení/ ohřev vody v domě řešeno elektrickým kotlem s podlahovým vytápěním (všech místností a společných částí domu) vč. krbové vložky s teplovzdušnými rozvody. Součástí je i příprava na vytápení TČ. Vč.rozvodů optického internetu. Podlahová krytina velkoform. dlažba, v ložnicích plov. podlaha. Koupelny, WC vč. vybavení (obklad, dlažba, sanita). Inter. dveře, kování, obložky. Bude dokončeno po upřesnění výběru kupujícím. Zdivo cihla 30cm + 14 cm zateplení, vnitřní příčky zděné (cihla). Dům zasíťován, tj. elektřina (230V/400V), voda, tlaková kanalizace. Likvidace dešťových vod řešena svodem do jímky s využitím dešťové vody (zálivka). Pletivové oplocení k sousedním parcelám (do ulice otevřený prostor bez oplocení). Vč. provedení zpevnění ploch (přístupy do objektu), parkovací stání pro 4 osobní vozy (á 2 stání/ byt) a venkovní terasy. V ceně zahrnuto kompletní dokončení domu bez zahradních úprav (tj. srovnaný pozemek kvalitní zeminou) a kolaudace.

Aktivní obec s veškerou občanskou vybaveností ( školka, škola, nákupní možnosti, lékař, restaurace, v sousedním Jílovém u Prahy, cca 4km). Velmi dobré spojení směr Praha (bus linka směr metro C Budějovická),vlak směr Praha Hl.n, pražský okruh cca 12km. Klidná oblast, lesy, zeleň, sportovní vyžití (běh, cyklistika, turistika). Termín dokončení 11/2021. Cena za byt: 10.495.000,-Kč.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrok. sazbou.
Doporučujeme prohlídku.

PENB

Základní informace

Celková plocha objektu296.40
Druh objektucihlový
Stav objektuve výstavbě (hrubá stavba)
Poloha a typ objektusamostatný
Podlahová plocha296.40
Celkem nadzemních podlaží2
Celková plocha pozemku1391
Zastavěná plocha199
Plocha zahrady1192
Příjezdová komunikaceobecní
Vyhrazené stáníAno
Zdrojekrb + kamna, elektro kotel, elektro 230 V, elektro 400 V, voda městská, kanalizace

Další vlastnosti

Poplatky
Energetická náročnostB - Velmi úsporná
obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Váš makléř

Radek Vatka
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Kontaktovat makléře:

Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.