č. 16188
novinkanovinka
aktivníaktivní
aktivnísdílet

Prodej novostavby pasivního RD/T/S, 149 m2, pozemek 1346 m2, Benešov, ul. K Tužince

10 820 000,- Kč za nemovitost
+ provize RK a právní servis
Nabízíme k prodeji novostavbu RD 5+1/T/S, s podlahovou plochou 122 m2 + 20 m2 terasa + 7 m2 sklep, Benešov.
Novostavba zděného, prostorného, moderního a nízkonákladového RD z roku 2016 s velkým rovinatým pozemkem se nachází v okrajové části města Benešov u Prahy.
Dispozice 1.NP - ze zádveří můžeme vstoupit do koupelny se sprchovým koutem s parní saunou a WC, dále pak do velkého obývacího pokoje se vstupem do kuchyně nebo na terasu. Kuchyň je moderní, plně vybavená, obývacímu pokoji pak dominuje velká finská protiproudá akumulační pec (krb). Přízemí nabízí dále jeden neprůchozí pokoj a úložný prostor pod schody.
Dispozice 2NP: po dřevěných schodech se dostaneme do patra domu, kde jsou tři prostorné, neprůchozí pokoje, dále velká koupelna s vanou a technická místnost s technologií pasivního domu (vzduchotechnika, rekuperace).
Dům má energetickou třídu ,,A,, jeho měsíční náklady na provoz jsou cca 1500 - 2000 Kč. Zdrojem vytápění domu je finská protiproudá akumulační pec, kde stačí zatopit jednou denně pro teplotu v interiéru 24 - 26 stupňů. Sekundárním zdrojem tepla jsou elektrické přímotopy se sálavým panelem. Dům má vlastní studnu s filtračním systémem (kvalitní voda, rozbor k dispozici) a vlastní čističku odpadních vod – s vyčištěnou vodou lze zalévat zahradu. V domě je vzduchotechnika s rekuperací tepla = zdravé prostředí s čerstvým vzduchem bez otevírání oken a velkou výhodou je i klimatizace, která zaručí luxusní teplotní komfort také v létě.
Vlastník je autorizovaný projektant, který pro sebe sám dům vyprojektoval a také zrealizoval. Na domě byly použity kvalitní materiály, skvělá izolace, okna s izolačním trojsklem, dřevěné podhledy, v přízemí dřevěný přiznaný trámový strop, stěny a příčky zděné. Zahrada u domu je rovinatá, osázena mladými stromy, na pozemku je dále zahradní domek, skleník, dřevník a kotec pro psa.
Dům se nachází na severním okraji města Benešov v krásném přírodním prostředí, polosamota tvořena jen několika domky, což zaručuje klidné bydlení a soukromí. Příjezdová cesta je posledních cca 300 m nezpevněná, toto je však pouze dočasná situace.

Město Benešov nabízí kompletní občanskou vybavenost, mnoho sportovišť, úřadů, obchodů a skvělá je i dopravní obslužnost, nové autobusové nádraží, hned vedle vlakové nádraží = denně mnoho spojů do Prahy. Rodiny ocení velký park u zámku Konopiště, sportovci mnoho cyklostezek a turistických tras kolem řeky Sázavy, stejně tak zde najdou své rybáři a vodáci.

PENB

Základní informace

Celková plocha objektu149
Druh objektucihlový
Stav objektunovostavba
Poloha objektusamostatný
Podlahová plocha122
Plocha terasy20
Plocha sklepu7
Celkem nadzemních podlaží2
Vybavení domuČástečně
Popis vybavení domuKuchyňská linka se spotřebiči
Nízkoenergetický důmAno
Celková plocha pozemku1259

Další vlastnosti

Zastavěná plocha87
Plocha zahrady1259
Plocha zahradního domku20
Příjezdová komunikaceobecní
Vyhrazené stáníAno
Zdrojeelektrické - přímotopy, krb + kamna, voda studna, ČOV
PoplatkyElektřina: 1 500,- Kč, Celkem: 1 500,- Kč
Energetická náročnostA - Mimořádně úsporná
obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Váš makléř

Petr Sekot
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Kontaktovat makléře:

Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.