č. 16435
novinkanovinka
aktivníaktivní
exkluzivněexkluzivně
aktivnísdílet

Exkluzivně - Prodej komerčního prostoru - kanceláří, 262 m2, OV, Praha 10 - Vršovice

Informace o ceně v RK
Exkluzivně nabízíme k prodeji komerční prostor 262 m2 v OV, vhodný pro kanceláře, právní kancelář, showroom, Praha 10 - Vršovice, ul. Slovinská.
Jedná se o výhodně situovaný komerční prostor o celkové výměře 262 m2 v tradičním cihlovém domě z počátku 20. století v ulici Slovinská. Sestává ze suterénních prostor s celkovou podlahovou plochou 190 m2 a prostoru ve zvýšeném 1.NP o podlahové ploše 72 m2.

Prostor je vhodný pro kancelářské prostory nebo jako reprezentativní sídlo firmy, právní kancelář, showroom, grafické studio, atd.

Do suterénního prostoru jsem celkem 2 vstupy, jednak přímo z ulice, jednak z chodby domu. Prostor ve zvýšeném 1. NP je aktuálně upraven jako rekonstruovaný byt s dispozicí 3+1. K dispozici je koupelna s vanou, samostatné WC a také koupelna se sprchovým koutem a WC. V bytě jsou stropy vysoké 3,26 m, v současné době snížené o 12 cm sádrokartonovým podhledem. Do prostoru vedou z chodby domu dvoje dvoukřídlé dveře a je přístupný také přímo z ulice. Prostor je možné upravit jako kanceláře.

Ve stávajícím stavu suterénu jsou zde zkolaudovány i dva dvoupokojové ateliéry s koupelnou a WC. Stropy ve sklepních prostorách jsou klenbové s pohledovými cihlami, v části s největší výškou 2,9 m, v části 2,5 m. Je zde koupelna s vanou a WC a samostatné WC pro návštěvníky, samostatně pro muže a pro ženy.

Do celé nemovitosti jsou k dispozici celkem 4 vchody, 1 přímo z ulice a 3 z domu. Lze také využívat dvorek domu.

U makléře je k dispozici přesný půdorys zaměřený na místě. Prostory je vhodné vidět, mají svou nezaměnitelnou atmosféru.

Nemovitost je aktuálně na katastru nemovitostí zapsána jako celek - nebytový prostor, ale existuje kolaudační rozhodnutí, kterým lze nemovitost rozdělit na KN na byt a nebytový prostor.

Dopravní dostupnost je výborná. Zastávka autobusů 101 a 135 Slovinská je přímo za rohem, v dochozí vzdálenosti je zastávka tramvají 1, 6, 7, 11, 15, 16, 22 a 32 Vršovické náměstí.

V okolí veškerá občanská vybavenost.

Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.

Doporučujeme prohlídku.
Třída G - Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Základní informace

Druh objektucihlový
Stav objektuvelmi dobrý
Umístění objektucentrum obce
Rok rekonstrukce2016
Celkem nadzemních podlaží5
Celkem podzemních podlaží1
Bezbariérový přístupNe

Další vlastnosti

GarážNe
Garážové stáníNe
Vyhrazené stáníNe
VýtahNe
ParkovištěNe
OstrahaNe
RecepceNe
VrátniceNe
PlotNe
Vybavení komerčního prostoruČástečně
Popis vybavení komerčního prostorudle dohody
Popis sociálních zařízeníV bytě 1x koupelna s vanou, 1x koupelna se sprchovým koutem a WC, 1x samostatné WC, v nebytovém prostoru 2x koupelna s vanou a WC a 1x WC muži, 1x WC ženy
Plocha262.20
Zastavěná plocha248
Délka16
Výška3
Šířka15
Poplatky
Energetická náročnostG - Mimořádně nehospodárná
obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Váš makléř

Tomáš Němec
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Kontaktovat makléře:

Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.