č. 16566
novinkanovinka
aktivníaktivní
aktivnísdílet

Prodej stavebního pozemku 657 m2, Praha 4 - Modřany, ul. Na Floře

16 900 000,- Kč za nemovitost
+ provize RK a právní servis
Nabízíme k prodeji pozemek 657 m2, pro bydlení, Praha 4 - Modřany, ul. Na Floře.
Stavební pozemek ve slunném západním svahu se stavebním povolením se nachází ve čtvrti Belárie s krásným výhledem přes Vltavu na protější přírodní park Radostínsko-Chuchelský háj. Přístup je zespodu i shora (obecní cesta s věcným břemenem). V horní části je borovicový háj. V nejbližším okolí již není možná další výstavba. Inženýrské sítě vedou v komunikaci Na Floře u paty pozemku. Povoleny jsou přípojky na vodu, kanalizaci a elektřinu. Plynová přípojka je realizovatelná cca 18 m od spodní hrany pozemku.
Stavební povolení je na třípodlažní rodinný dům se třemi bytovými jednotkami.
Možné využití je jak pro vícegenerační bydlení, tak i pro případný pronájem. V 1.PP se nachází otevřené garážové stání pro 4 vozy a sklepní prostory, v1.NP jsou dva menší byty (á 60 m2), každý s vlastním vnějším vchodem s malou terasou a balkonem. Třetí byt v 2NP (130 m2) je orientovaný převážně do zahrady s pochozí zelenou střechou, přístupnou z mezonetové části. Celkový koncept domu je velmi variabilní. Byl proveden inženýrsko-geologický průzkum, popisující ideální základové podmínky.

Dobrá dopravní dostupnost - MHD, cca 200 m od zastávky tramvaje Belárie, 20 min od centra Prahy. Napojení Barandovským mostem na Jižní spojku, pražské okruhy a tunely. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Známá cyklosteska vedoucí od Rašínova nábřeží až do Štěchovic, mnoho hřišť a sportovišť, gastronomie, golfové a fodbalové hřiště.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku.

Základní informace

Příjezdová komunikaceobecní
Celková plocha pozemku657
Plocha zahrady657
Inženýrské sítě na přilehlé komunikaciVodovod, Kanalizace, Plyn, Elektřina
Poplatky
obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek

Váš makléř

Vojtěch Marek
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Kontaktovat makléře:

Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.