Archer Reality

Prodej bytu 3+kk/B/L/S, OV, 89,4 m2, Praha 5 - Zličín, ul. Sazovická

12 290 000,- Kč / za nemovitost + provize RK a právní servis

Váš makléř

Vojtěch Hanč
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Vojtěch Hanč

Nabízíme k prodeji byt 3+kk/B/L/S v OV, 89,4 m2, 3,50m2 balkon, 5,20m2 lodžie, 2,70m2 sklep, Praha 5 - Zličín, ul. Sazovická.
Moderní, světlý, prostorný byt 3+kk projektu Central Group Metropole v klidné ulici na Zličíně. Byl realizován ve vysokém standardu KOMFORT a je v perfektním stavu, protože byl málo užívaný.

Velkorysý obývají pokoj 34,4m2 s kuchyňskou linkou má přímý vstup na lodžii a prosvětlen velkými okny z jižního směru. Značková kuchyňská linka je od firmy Hanák a je vybavena vestavěnými spotřebiči. Z lodžie je výhled do krajiny za Prahou v jižním směru.

Dvě prostorné ložnice jsou v severním směru a mají okna do klidného parku ve dvoře. Pravá ložnice má vstup prosklenými dveřmi na balkon.

Koupelna je vybavena rohovou vanou a umyvadlem. Je zde prostor pro pračku a sušičku. Toaleta má samostatnou místnost a je vybavena také umyvadlem. Všechny místnosti propojuje prostorná chodba. Pro uložení oblečení a věcí je vedle chodby šatna.

Byt je ve 4. patře zatepleného moderního domu s výtahem. K bytu náleží garážové stání a sklepní místnost blízko stání.

Dům je obklopen stromy a zelení. Je 800m od stanice metra B Zličín a centra Metropole Zličín s velkým množstvím obchodů, restaurací, služeb, fitness studiem a multikinem. Brzy vznikne nová stanice metra Depo Zličín jen 250m od domu. Nedaleko od domu jsou základní a mateřské školy, dětská a sportovní hřiště.

Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku.

Základní informace

Celková plocha objektu100.80
Stav bytuVelmi dobrý
VlastnictvíOsobní
Podlahová plocha89.40
V nadzemním podlaží5
Plocha balkónu3.50
Plocha lodžie5.20
Bezbariérový bytAno
Vybavení bytuAno
Popis vybavení bytuKuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči.
ZdrojeElektro 400 V, dálkový vodovod, kanalizace, ústřední - dálkové
Topné tělesoRadiátory

Další vlastnosti

Zdroj topeníÚstřední dálkové
Zdroj teplé vodyCentrální dálkový ohřev
Druh objektuSkeletový
Stav objektuVelmi dobrý
Celkem nadzemních podlaží7
Celkem podzemních podlaží1
VýtahAno
Garážové stáníAno
Sklep2.70 m2
Sklepní kójeNe
KomoraNe
InternetAno
PoplatkyPlatby SVJ: 4 500,- Kč, Elektřina: 1 000,- Kč, Celkem: 5 500,- Kč
Energetická náročnostC - Úsporná
Chcete vědět o nových nemovitostech jako první?