Archer Reality

Exkluzivně - Prodej pozemku 760 m2, pro bydlení, Neratovice (okres Mělník), ul. Vojtěšská

4 790 000,- Kč / za nemovitost včetně provize RK a právního servisu

Váš makléř

ARCHER reality
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek 760 m2, pro bydlení, Neratovice (okres Mělník), ul. Vojtěšská.
Slunný a rovinatý pozemek se nachází na klidném místě na okraji města Neratovice v okolní obytné zástavě.
Pozemek je určený k výstavbě rodinného domu, dle platného územního plánu lze postavit rodinný dům až o třech nadzemních podlažích. Koeficient zastavitelnosti je 30%.
Elektřina na hranici pozemku, k dispozici platné souhlasné stanovisko ČEZu k připojení elektřiny. Voda z obecního řadu v komunikaci, je vydáno souhlasné vyjádření vodáren k možnosti napojení na obecní vodovod. Kanalizace formou jímky nebo ČOV.
Na pozemku též vrtaná studna s užitkovou vodou.

Kompletní občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti, centrum Neratovic s veškerými službami je cca 10 minut chůze či minuta autem. Autobusová zastávka s přímým spojem do Prahy 600 metrů od domu, vlaková stanice se spojením do Prahy, Mělníka, Kralup cca 1,2 km od domu.
Autem na okraj Prahy dojedete pohodlně za 15 minut.

Pozemek nabízí skvělou příležitost ke klidnému rodinnému bydlení s benefitem občanské vybavenosti města a výbornou dostupností do Prahy.

Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit výhodné financování. Ráda se s Vámi setkám na prohlídce.

Základní informace

Příjezdová komunikaceObecní
Zastavitelnost %30
Územní plánovací informaceAno
Typ studnyVrtaná studna
Celková plocha pozemku760
Plocha zahrady760

Další vlastnosti

Inženýrské sítě na přilehlé komunikaciVodovod, Elektřina
PoplatkyElektřina: 2 000,- Kč, Voda: 240,- Kč, Celkem: 2 240,- Kč
Chcete vědět o nových nemovitostech jako první?