Filtrovat podle
Mgr. Petra Tomková
„Sluzby Archer Reality hodnotim celkove velice pozitivne: solidni a vstricny pristup, rychlost jednani. Pani Mgr. Tomkova nam poskytla skvely servis, byla velice ochotna, reagovala rychle a okamzite. Vysoka profesionalita a hladky prubeh. Dekujeme a doporucujeme.”
Barbora Camargo 5. září 2018
Petr Sekot
„Děkuji panu Petru Sekotovi za velmi profesionální a aktivní jednání při výběru zájemců a při prohlídkách nemovitosti se zájemci. V celém procesu byl velmi aktivní a vstřícný. Děkuji a přeji hodně úspěchů.”
Miloš Baloun 5. září 2018
Radek Vatka
„Dekuji panu Vatkovi i panu Lukacovi za zprostredkovani uspesneho prodeje domu, za vyborne jednani, profesionalitu a spolehlivost v prubehu celeho procesu prodeje. Doporucuji vsemi deseti.”
Karol Ujházy 24. srpna 2018
Mgr. Petra Tomková
„Dobrý den, ze všech nabídek jsem si nakonec zvolila realitku ARCHER a nelituji. Velké poděkování Mgr. PETŘE TOMKOVÉ za profesionalitu, vstřícné a férové jednání. Při dalším možném prodeji nemovitosti bych neváhala opět pověřit prodejem paní Petru, mohu jen doporučit! Hana Filková”
Hana Filková 3. srpna 2018
Petr Sekot
„Ráda bych poděkovala panu Petru Sekotovi za velmi profesionální a vstřícné jednání. Odvádí výbornou práci s poctivým přístupem. Děkuji.”
Iveta Uličná 3. srpna 2018
Radek Vatka
„S panem Vatkou jsme byli převelice spokojeni. Velice se mi zamlouvala jeho profesionalita a brožura, kterou nosil klientům, při prohlídce bytu. Veškerá komunikace s ním byla naprosto bezproblémová. Jeho přístup bych ohodnotila za 1*. Přeji i nadále úspěšné obchody.”
Michaela Hrapková 30. července 2018
Petr Sekot
„Ráda bych touto cestou poděkovala a doporučila pana makléře Petra Sekota,opravdu za profesionální služby,skvělý přístup,ochotu,poradit,vše řádně dořešit... Děkuji Lucie.”
Lucie suchankova 29. července 2018
Radek Vatka
„So službami realitnej kancelárie som bol nadmieru spokojný. Tým, že som zo Slovenska, nemal som veľa času na stretávanie. Celú transakciu sme vybavili na 3 stretnutia. Pán Vatka ma dokonca vyzdvihol v dohodnutý čas, išli sme vybaviť, čo bolo treba a následne ma zaviezol naspäť. Dokonca aj vklad na kataster vybavil za m..” celý text >
Ivan Hronec 23. července 2018
Petr Sekot
„Petr Sekot svym velmi profesionalnim a milym jednanim odvedl skvelou detailni praci,kterou bych jiste doporucila i dalsim klientum.Dekuji.”
Nela Vilhelmova 11. července 2018
Šárka Havlíčková
„Dobrý den, ještě jednou musím poděkovat Šárce Havlíčkové a celé společnosti Archer reality za skvělou spolupráci. Bez jakékoli výtky doporučuji! Pavel Mráz”
Pavel Mráz 3. července 2018
Silvie Stoupalová
„S paní Silvii Stoupalova jsem byla naprosto spokojená. Profesionální přístup a rychlé jednání. Doporučuji všem.”
Tiet Than Huyen 19. června 2018
Libor Růžička
„S panem Růžičkou z Archer reality jsem spolupracoval na prodeji dvou nemovitostí. Vybrala jsem si tuto realitní kancelář právě kvůli osobě pana Růžičky, který mne oslovil profesionálním a zároveň přirozeným a příjemným způsobem komunikace. Spolupráce s ním byla vždy pružná, efektivní a přinesla výsledky. Postup při rea..” celý text >
Jana Andresová 3. června 2018
Petr Sekot
„Rádi bychom touto cestou ohodnotili práci pana makléře Sekota. Spolupráce s panem Sekotem v oblasti prodeje nemovitosti byla profesionální ve všech směrech. V celém procesu vystupoval aktivně, byl ochotný řešit vždy obratem a vstřícně veškeré vzniklé situace. Zkrátka rovný a férový přístup. Děkujeme a přejeme hodně úsp..” celý text >
Dana Hrušková 20. května 2018
Petr Sekot
„S p. Sekotem jsem řešil koupi domu. Přestože to nakonec nedopadlo, velmi oceňuji jeho profesionální přístup, rychlou komunikaci kdykoli bylo potřeba a otevřené a férové informace.”
Jiří Feix 16. května 2018
Petr Sekot
„S panem Sekotem jsem se seznámi při pronájmu svého bytu. Přesto, že zpočátku to se zájemci o pronájem nešlo úplně hladce, vždy se snažil najít cestu a řešení, nevykašlal se na komplikovanější vyjednávání, věnoval se prohlídkám, důsledně jednal, telefonoval se zájemci atd. Nic podobného jsem dosud nepoznal - jednoznačně..” celý text >
Alois Kubičko 14. května 2018
Petr Sekot
„Naprosto profesionalni pristup. Jsem nadmiru spokojen a pana Sekota velmi doporucuji! Diky a preji mnoho uspechu!”
Miloš Brt 4. května 2018
Libor Růžička
„Dobrý den, ráda bych poděkovala touto cestou panu Liboru Růžičkovi za jeho služby při prodeji rodinného domu. Nejvíce oceňuji jeho naprosto profesionální a přesto velmi lidský přístup při naší komunikaci v průběhu prodeje. Pan Libor Růžička kompletně zprostředkoval prodej nemovitosti bez zbytečných průtahů a tím velmi ..” celý text >
Jana Srbová 3. května 2018
Libor Růžička
„Rád bych touto cestou poděkoval panu Liboru Růžičkovi, který mě při prodeji mé nemovitosti přesvědčil, že ještě existují profesionálové, kteří odvádějí prvotřídní práci. Pan Růžička je člověk na svém místě, vynikající komunikace a přístup ke klientovi, aktivní přístup a naprosto transparentní průběh celého prodeje. Po ..” celý text >
Michal Polák 29. dubna 2018
Silvie Stoupalová
„Rád by som poďakoval pani Stoupalovej za profesionálny a rýchly prístup. Pri vyjednávaní na nás nevytvárala žiadny nátlak a dopriala nám dostatok času a podmienky na bezproblémový a pohodlný nákup nehnuteľnosti.”
Milan Sedliak 10. dubna 2018
Petr Sekot
„Děkuji panu Petru Sekotovi za profesionální a aktivní přístup během zprostředkování pronájmu našim prostor. Vždy se snažil najít řešení tak, aby vyhovovalo všem zúčastněným stranám.”
Martin Chod 6. dubna 2018
Šárka Havlíčková
„Obvykle se tímto způsobem veřejně nevyjadřuji, ale u Vás musím pár slov k osobě paní Havlíčkové: bezodkladné řešení nastalých situací; co jsme si řekli, to platilo; jednání bez zakrývání skutečností; spolupráce byla příjemná, přátelská a především profesionální; vše dotaženo ke spokojenosti, věřím, že obou stran. Tímto..” celý text >
Pavel Mráz 4. dubna 2018
Radek Vatka
„V rámci realizace prodeje rekreační nemovitosti ve spolupráci s realitní kanceláří ARCHER jsem měl možnost seznámit se s profesionálním přístupem pana Vatky,kde nechyběl ani ryze lidský přístup. Velmi brzy si získal mojí pevnou důvěru a byl vždy nápomocen s radou i pomocí. Děkuji jemu osobně i týmu,který vyvrací větši..” celý text >
STANISLAV KEJHA 27. března 2018
Petr Sekot
„Dobrý den, ráda bych chtěla poděkovat panu Sekotovi, za jeho profesionální přístup, při prodeji mého bytu.”
Helena Králová 25. března 2018
Silvie Stoupalová
„Dobrý den, Mohu paní makléřku Stoupalovou skutečně doporučit. Prodával jsem přes ní 2 byty a oceňuji u ní následující přednosti: - především zkušenost s prezentací předmětu prodeje - efektivní jednání s klienty - pečlivost a dobrá vzájemná komunikace Doporučuji.”
Ing. Jiří Vyhnánek 22. března 2018
Radek Vatka
„Dobrý den, bylo mi potěšením spolupracovat s panem Vatkou, přestože obchod nedopadl, musím ocenit profesionální přístup oblasti realit. Pokud někdy v budoucnu dojde z mé strany k nutnosti využít služeb realitního makléře určitě se obrátím na Archer reality”
Petr Popelka 20. března 2018
Silvie Stoupalová
„Dobrý den, chtěla bych vyjádřit spokojenost se spoluprací s Archer reality a.s. zejména s makléřkou Silvií Stoupalovou. Její přístup byl profesionální, aktivní, snažila se maximálně vyjít vstříc klientům a najít co nejlepší řešení rychle.”
Jana Zemánková 17. března 2018
Petr Sekot
„Rychlé, bezproblémové a profesionální jednání ze strany Pana Sekota, kterého si velice cením a doporučuji. Nejlepší makléř, kterého jsem poznal. Vše zařídil, byl velice ochotný a všímavý a zodpověděl na každou otázku z mé strany. Děkuji a přeji hodně dalších úspěchů a věřím, že jich bude hodně. Kolomijec.”
Karel Kolomijec 15. března 2018
Šárka Havlíčková
„Děkujeme paní Šárce Havlíčkové, jejíž zásluhou jsme získali náš vysněný pozemek. Její profesionální a přesto lidský přístup nám velmi pomohl při řešení všech komplikací ze strany banky a tak jsme koupi mohli dotáhnout do zdárného konce. Přejeme hodně spokojených klientů. Zároveň děkujeme i jejím spolupracovníkům, za be..” celý text >
Libuše Šlapáková 6. března 2018
Radek Vatka
„Dobrý den. Chtěl bych touto cestou poděkovat Archer reality za bezproblémový prodej mé nemovitosti. Je to hlavně díky naprosto perfektní spolupráci s panem makléřem Radkem Vatkou, který jednal velice vstřícně a profesionálně. Myslím, že vedení realitní kanceláře musí být hrdé na to že ve s..” celý text >
Petr Studnička 13. února 2018
Petr Sekot
„Vynikajici komunikace s klienty je zakladem bezkonkurencniho servisu a pristupu, velice ocenuji pristup pana Sekota a cele realitni spolecnosti v reseni prodeje. Mohu jen doporucit a preji mnoho uspechu.”
František Peterka 6. února 2018
Mgr. Markéta Vacková
„Se službami paní Markéty Vackové jsme byli spokojeni, komunikace probíhala rychle a pružně a snažila se nám ve všem vyjít vstříc.”
Jiří Černý 2. února 2018
Libor Růžička
„Pan Libor Růžička působí velice seriózně, je férový a i když jsme (zatím) obchod neuzavřeli, vážím si jeho rad a konzultací. Děkuji!”
Renata Rybáková 1. února 2018
Radek Vatka
„Awesome support and service from Mr Vatka. Great help with locating the perfect property and navigating the Czech system. Highly recommended!”
Steve Rees 30. ledna 2018
Jana Martínková
„Hezký den, ráda bych tímto poděkovala za skvělé služby Archer reality, zejména pak Janě Martínkové. Se společností jsem spolupracovala již několikrát a opět bylo vše perfektní. Domek se prodal po několikadenní inzerci a za super cenu :-). V případě prodeje či nákupu nemovitosti se obracím vždy na Archer reality a Jan..” celý text >
Hana Pokorná 22. ledna 2018
Šárka Havlíčková
„Dobrý den, rád bych poděkoval paní Šárce Havlíčkové za její profesionální přístup při prodeji rodinného domu.”
Miroslav Joch 18. ledna 2018
Šárka Havlíčková
„Tímto bych rád poděkoval paní Šárce, za snahu a ochotu se kterou provádí svou práci.”
Jiří Vacek 17. ledna 2018
Luboš Mlejnek
„S prací Pana Mlejnka jsem byla spokojená.”
Klara Brezinova 17. ledna 2018
Luboš Mlejnek
„Dobrý den, děkujeme za ochotu a pomoc s prodejem bytu”
Daniel Vesely 17. ledna 2018
Šárka Havlíčková
„Chci tímto poděkovat paní Šárce.Vyšla nám vždy vstříc. Byla ochotná vždy vypomoc s řešením situace. Klobouk dolů - smekám a doporučuji. Doporučuji Archer Reality každému,kdo chce prodat nemovitost. A přeji Archer Reality hodně úspěchů v jejich činnosti.”
Josef Bartoníček 15. ledna 2018
Šárka Havlíčková
„Dobry den a velke podekovani paní Šárce Havlíčkové za tu spoustu casu a energie, které věnovala prodeji casti me nemovitosti, nemusel jsem absolvovat byrokraticke kolecko po uradech, ušetřila mi spoustu casu s jednanim s \"potenciálními zajemci\", ARCHER muzu vrele doporucit. Dekuji”
Ladislav Sima 15. ledna 2018
Jana Martínková
„Chtěli bychom velice poděkovat paní Janě Martínkové a celému týmu realitní kanceláře za zprostředkování koupě rekreačního domku. Rychlost, profesionální a lidský přístup, milé vystupování. Můžeme jen doporučit. Ještě jednou děkujeme. manželé Vohnických”
Miroslava Vohnická 14. ledna 2018
Luboš Mlejnek
„Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za velmi kvalitní služby poskytnuné p. Mlejnkem. Chtěl bych vyzvednou nadstardantní jednání při pronájmu bytu, velkou snahu dotáhnout celou záležitost do úspěšného konce (což se povedlo) i přes sloužitou situaci. Pana Mlejnka doporučuji všem, kteří hledají vlídné zacházení ..” celý text >
Jan Pokorný 10. ledna 2018
Mgr. Markéta Vacková
„Dobry den, chcela by som tymto podakovat za sluzby menovite pani Vackovej, ktora so mnou riesila predaj nehnutelnosti v Jesenici. Aj ked som nakoniec od kupy bohuzial odstupila, tak by som rada vyzvihla pristup pani Vackovej, ktora bola vzdy velmi ustretova a pripravena riesit vsetko potrebne. Dakujem za spolupracu..” celý text >
Lenka Bodnarová 18. prosince 2017
Mgr. Markéta Vacková
„Chtěl bych poděkovat paní Markétě Vackové za čas, který mi věnovala při prohlídce bytu,za její entuziasmus i profesionalitu,měla skvěle připravené podklady k prodávající nemovitosti. Hezký den, Harmady.”
Pavel Harmady 13. prosince 2017
Libor Růžička
„Ráda bych touto cestou poděkovala panu Liboru Růžičkovi za profesionální pomoc při koupi bytu. Pan Růžička byl vždy vstřícný a ochotný, velmi promptně řešil naše dotazy a připomínky. Po nedávné opakované negativní zkušenosti s jinými realitními kancelářemi mohu Archer Reality a zejména pana Růžičku doporučit jako spole..” celý text >
Kateřina Výborná 6. prosince 2017
Libor Růžička
„Už dvakrát jsme zvolili realitku ARCHER, s kterou máme výborné zkušenosti. Tentokrát to byla prodej bytu na Vinohradech. Pana Libora Růžičku všem vřele doporučuji, je velice efektivní, trpělivý a zdvořilý, umění naslouchat, což usnadňuje celou spolupráci. Realitku ARCHER jsem už dokonce nedávno doporučil jednomu nor..” celý text >
Milan sopoušek 5. prosince 2017
Radek Vatka
„Tutu firmu doporučuji, hlavně pana Radka Vatku. Milý profesionál, ochotný, poradí, vynikající přístup ke klientovi. Byl jsem nadmíru spokojený. Ostatní realitní makléři se mají co učit.”
Aleš Pergler 1. prosince 2017
Petr Sekot
„Prodávat nemovitost není v dnešní době lehké, naštěstí jsem byl zkontaktován velice milou a vstřícnou paní Brůnovou která celou záležitost předala skvělému kolegovi panu Sekotovi tito dva jsou opravdu profesionálové a vřele jednoznačně doporučuji!!! Vynikající spolupráce, loajalita, přístup k zákazníkovi a hlavně bezko..” celý text >
František Peterka 23. listopadu 2017
Lucie Brůnová
„Prodávat nemovitost není v dnešní době lehké, naštěstí jsem byl zkontaktován velice milou a vstřícnou paní Brůnovou která celou záležitost předala skvělému kolegovi panu Sekotovi tito dva jsou opravdu profesionálové a vřele jednoznačně doporučuji!!! Vynikající spolupráce, loajalita, přístup k zákazníkovi a hlavně bezko..” celý text >
František Peterka 23. listopadu 2017
Libor Růžička
„Absolvovali jsme s panem Růžičkou 2x prohlídku "vyhlédnutého" domu. Chceme mu poděkovat za jeho profesionální přístup,ochotu,trpělivost a velice příjemné jednání. Byl natolik vstřícný, že některé naše "všetečné" dotazy řešil ihned telefonicky přímo s paní majitelkou. Byli jsme velice spokojeni. Přejeme dalším případným..” celý text >
Radek Matys 23. listopadu 2017
Šárka Havlíčková
„Spolupráce s paní Šárkou byla velice dobrá. Vždy ochotná a vstřícná zodpovědět naše dotazy.”
Štěpán Schejbal 20. listopadu 2017
Vladimír Bejval
„Profesionální přístup, rychlé a vstřícné jednání, překvapivě rychlé uzavření obchodu. Mohu doporučit.”
Filip Pacan 20. listopadu 2017
Libor Růžička
„Přes Archer Reality jsem koupila pozemek a musím říci, že mě ani v nejoptimističtějším snu nenapadlo, že by v dnešní době mohla nějaká realitní společnost takto fungovat. Kromě celkově sehraného týmu Archer Reality, bych ráda touto cestou poděkovala zejména panu Růžičkovi za opravdu profesionální a férový přístup. Pan ..” celý text >
Alena Pastrňáková 15. listopadu 2017
Šárka Havlíčková
„S paní Šárkou Havlíčkovu jsme byli spokojeni, hlavně s jejím přístupem od začátku až do konce při prodeji pozemku. Vřele doporučuji.”
Klára Nováková 13. listopadu 2017
Šárka Havlíčková
„Děkujeme za pěknou spolupráci při prodeji chaty paní Šárce, byla přívětivá, ochotná, spolehlivá, milá.”
Jiří Sloupenský 8. listopadu 2017
Václav Trnka
„Maximalne spokojiny s Archer reality, skvely a profesinalni pristup! Domluva,komunikace uplne suprovy. Dekuji Vam za spolupraci.”
Nguyễn Đức Thế 2. listopadu 2017
Mgr. Markéta Vacková
„Jednání s paní Vackovou na úrovni, příjemné, profesionální. Doporučuju!”
Jan Blahák 27. října 2017
Radek Vatka
„Tutu firmu doporučuji, jmenovitě pana Radka Vatku. Milý profesionál, vše vysvětlí, ochotný, vynikající přístup ke klientovi A.J.”
Andrea Jahodová 22. října 2017
Silvie Stoupalová
„Dobrý den, chtěl bych poděkovat za zprostředkování koupě nemovitosti v Praze (v časech, kdy koupit nemovitost v Praze nebyla ani snadná, ani samozřejmá záležitost) paní Silvii Stoupalové, která mě vyšla vstříc a snažila se všemožně pomoci. Příprava smluvní dokumentace, včetně úschovy finančních prostředků proběhly be..” celý text >
Pavel Š. 22. října 2017
Libor Růžička
„Tímto bychom chtěli poděkovat panu makléři Růžičkovi za vynikající profesionální a zároveň lidský přístup. Pan Růžička je velmi flexibilní člověk, který poskytuje skvělý servis klientovi. Naslouchá, poradí, nasměruje, je to člověk na svém místě a určitě se na něj do budoucna obrátíme. Vaši kancelář a pana Růžičku budu ..” celý text >
Lucie Matoušková 17. října 2017
Vladimír Bejval
„Děkuji za pečlivou a profesionální práci pana makléře Vladimíra Bejvala , vždy byl velice pečlivě připraven a o všem s předstihem informoval prodávajícího i kupující . Každý náš amatérský dotaz vždy trpělivě vysvětlil a vždy našel řešení pro obě strany aby došlo k úspěšnému dokončení..” celý text >
IVO MÍKA 11. října 2017
Jana Martínková
„Velice dekujeme pani Jane Martinkove,za velice profesionalni praci pri prodeji nadi nemovitosti,pri shaneni nove nemovitosti jsme potkali opravdu hodne realitnich makleru a zadny se nevyrovnal,ba naopak jsme byli udiveni jak se tim lide,ktere to vubec nebavi a o nemovitosti nic nevedi mohou zivit. Proto si pani Martink..” celý text >
Karel Cafourek 10. října 2017
Silvie Stoupalová
„Dobry den, chtela bych velice podekovat za prodej moji nemovitosti v Praze pani maklerce Silvii Stoupalove, ktera me maximalne ve vsem vysla vstrict a vsemozne se me snazila pomoci. Nemovitost prodala bez jakekoliv slevy a to behem pouze 4 tydnu!!!! Ja jsem v zahranici a nemohla jsem veci sledovat v Praze a proto je..” celý text >
Marcela Zavadilová 19. září 2017
Silvie Stoupalová
„Rád bych Vám osobně poděkoval za úspěšné řízení prodeje / zakoupení Schnirchova bytu v Praze 7. Zaprvé jste se nám velmi líbili od prvního okamžiku, kdy jste se s námi setkali. Byla jste empatický a přátelský, okamžitě jste pochopila rodinnou situaci (navštěvovali jsme byt s 1 měsíčním dítětem), byli jste laskaví, v..” celý text >
Agne Barcyte 7. září 2017
Ing. Veronika Šafránková
„Rád bych tímto poděkoval paní Šafránkové za profesionální jednání při zprostředkování koupě nemovitosti. Oceňuji zejména osobní přístup paní Šafránkové, otevřenost směrem ke klientovi a rovněž skvělou prezentaci nemovitosti. Díky. S pozdravem, RK”
Robin Kordi 6. září 2017
Silvie Stoupalová
„Kupovala jsem si přes Archer reality byt v Praze. Od prvního okamžiku na mě působili velmi lidsky a důvěryhodně, což (bohužel) pořád nevnímám u realitních kanceláří jako standard. Zejména Silvie Stoupalová, která se o mě primárně starala, byla moc milá a hlavně nápomocná během ne zrovna jednoduché komunikace s původní ..” celý text >
Martina Kalousková 4. září 2017
Libor Růžička
„Pan Růžička je velmi profesionální, ale zároveň i srdečný člověk. Všechny náležitosti byly vyjednány velmi rychle a navíc nám vyšel vstříc ve spoustě věcech. Obecně s Archer reality jsme velmi spokojeni. Pokud hledáte nemovist, neváhejte se na pana Růžičku obrátit.”
Petr Brož 31. srpna 2017
Libor Růžička
„Dobrý den, ráda bych touto cestou chtěla poděkovat panu Růžičkovi za jeho milé, ochotné, vstřícné a především rychlé jednání, které se dneska opravdu už skoro nevidí. Za nás jen doporučuji a pokud v budoucnu budeme s čímkoliv potřebovat pomoc, tak se určitě a rádi obrátíme na pana Růžičku.”
Kateřina Nováková 30. srpna 2017
Libor Růžička
„Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala za vstřícnou pomoc při prodeji bytu mé staré maminky přes realitního makléře p. Libora Růžičku z ARCHER reality Praha, a.s., který po celou dobu nabídky mě dle potřeby informoval, reagoval a telef. dojednával vše, co bylo nutné k prodeji. Z jeho strany se jednalo o rychlé, s..” celý text >
Marcela Trampešková 28. srpna 2017
Jana Martínková
„Děkuji slečně Janě Martínkové za prodej rodinného domu. Měla obrovskou trpělivost , jelikož prodej tohoto domu byl hodně komplikovaný. Nemohu opomenout i její kolegy z ARCHER reality,jelikož museli vynaložit více úsilí, než při běžném prodeji. Od první spolupráce se slečnou Martínkovou vím, že se budu obracet jen na n..” celý text >
RENÁTA VONDRÁČKOVÁ 20. srpna 2017
Silvie Stoupalová
„Rád bych poděkoval Silvii Stoupalové , za skvělou pomoc a profesionální jednání při koupi bytu.”
Petr Adámek 17. srpna 2017
Mgr. Markéta Vacková
„Chtěla bych tímto poděkovat pí. realitní makléřce Mgr. Markétě Vackové, za skvělý přístup a super prohlídku. Bohužel jsme nakonec pozemek nekoupili, ale překážka byla na naší straně. Ale i tak moc děkujeme, takhle by to mělo přesně vypadat.! :)”
Lenka Čermáková 28. července 2017
Mgr. Markéta Vacková
„Dobrý den, rádi bychom poděkovali ARCHER reality, a.s., jmenovitě Mgr. Markétě Vackové, za její osobní proklientský přístup při prodeji našeho řadového rodinného domu. Děkujeme.”
Kateřina Jonášová 17. července 2017
Jana Martínková
„Děkuji paní Martínkové za zprostředkování prodeje domu,myslím že prodat pasivní dům nebylo nic jednoduchého a vyžadovalo to zpracovat spoustu informací a pochopit o čem takový dům je proto velmi děkuji za špičkově odvedenou práci.Všem zájemcům o spolupráci s touto realitkou mohu jen doporučit !”
Radek Sobotka 16. července 2017
Jana Martínková
„Děkuji paní Martínkové a panu Grecmanovi za zprostředkování prodeje bytu, samotný prodej byl velmi rychlý a komunikace s realitni kanceláří byla ukázková. Potenciálním zájemcům o spolupráci s touto realitkou mohu jen doporučit!”
Zdeněk Heinzke 13. července 2017
Marek Novotný
„Ďakujeme tímu Archer reality ,zvlášť pánovi Marekovi Novotnému za profesionálny prístup pri predaji bytu,jeho ochotu a výnimočnú ústretovosť. Stretnutia, dohovory,zmluvy ...všetko klaplo ako sme sa dohodli. Sme radi,že sme sa rozhodli práve pre Archer reality.Doporučujeme . Stretli sme skvelých ľudí.”
Janka Ellingerová 22. června 2017
Marek Novotný
„Děkuji panu Novotnému za úspěšné dotažení nákupu pozemku.”
Martin Ondřej 6. června 2017
Mgr. Markéta Vacková
„Dobrý den, moc ráda bych touto cestou poděkovala realitní společnosti Archer reality, a. s. při zprostředkování koupi pozemku, a to konkrétně paní Mgr. Markétě Vackové, se kterou jsme byli celou dobu v kontaktu a která nám byla nápomocna i při komunikaci s nejmenovanou bankou. Tímto ještě jednou srdečně děkujeme a vřel..” celý text >
Jitka Stejskalová 6. června 2017
Mgr. Markéta Vacková
„Dobrý den, Zasílám zpětnou vazbu na hodnocení spolupráce s makléřkou Markétou Vackovou. V rámci spolupráce s paní makléřkou se nám podařilo úspěšně zrealizovat nákup bytu v Praze Libni. Chtěl bych zdůraznit především vstřícný přístup, skvělé a příjemné vystupování, znalost problematiky převodu a nabytí nemovitos..” celý text >
Eva Hacková 3. června 2017
Vladimír Bejval
„Spokojenost , rychlej prodej , moc děkuji panu Bejvalovi za profesionální přístup.”
Igor Képesi 1. června 2017
Jana Martínková
„Moc děkujeme makléřce Janě Martínkové za profesionální práci při prodeji našeho bytu.Každému vřele doporučujeme tuto realitní kancelář a její zaměstnance.Byli jsme maximálně spokojeni,ještě jednou moc a moc děkujeme.Suchánkovi”
Eva Suchánková 23. května 2017
Vladimír Bejval
„Dobrý den, velice ráda bych touto cestou poděkovala Archer reality, především panu Bejvalovi, za výbornou a profesionální práci. S kanceláří jsme spolupracovali už podruhé, poprvé při koupi, naposled při prodeji. Vše běželo bez problémů, ocenili jsme užitečné rady z realitní praxe. Vyzvihla bych zejména skutečnost, že..” celý text >
Marcela Nemanská 14. května 2017
Vladimír Bejval
„Zdravím všechny, přes Archer reality jsme prodávali starý dům blízko Prahy. Jednali jsme s panem Bejvalem a byli jsme moc spokojeni. Pravdivě odpovídal na naše, někdy velmi zvláštní, otázky, vždy na nás měl čas, případně poslal SMS a vždy se ohlásil, dodržoval sjednané termíny, nabídl nám srovnání s dalšími podobnými..” celý text >
Lenka Kopecká 12. května 2017
Vladimír Bejval
„Dobrý den, Děkuji za vstřícnou pomoc při prodeji nemovitosti, přes realitního makléře p. Vladimíra Bejvala, z ARCHER reality Praha, a.s., který po celou dobu nabídky mě dle potřeby informoval, reagoval a telef. dojednával vše, až došlo ke zdárnému dokončení prodeje. Z jeho strany se jednalo o rychlé a slušné jednán..” celý text >
Věra Vachtová 11. května 2017
Marek Novotný
„Tímto děkuji p.Novotnému za profesionální přístup při řešení koupě nemovitosti. Vždy poradil, pomohl a to i nad rámec smluvních povinností. Díky patří také celému týmu společnosti Archer.”
Martin Ondřej 24. dubna 2017
Marek Novotný
„Velmi ráda bych poděkovala Archer Reality, jmenovitě panu Novotnému, za profesionální a lidský přístup při prodeji pozemku. Jeho trpělivost s dojížděním byla bezmezná. Nyní jsme se na něj obrátili znovu s prodejem bytu a věřím, že opět vše dotáhneme do zdárného konce. Mohu jen doporučit. Lucie Živsová”
Lucie Živsová 20. dubna 2017
Silvie Stoupalová
„Doporučuji realitní kancelář Archer reality a.s. Nákup nemovitosti proběhl hladce, makléřka p. Silvie Stoupalová mě o celém průběhu informovala, zařizovala jednání s mým finančním poradcem a byla i osobně přítomna u podpisu kupních smluv v advokátní kanceláři. Můj právní zástupce si přehlednost rezervačních i kupních s..” celý text >
Tomáš Kelnar 6. dubna 2017
Bc. Tereza Lukáčová
„Dobrý den, je neděle, bylo brzy ráno, po dlouhé době jsem v této zemi v pracovním telefonu vyhodnotil "člověka na svém místě". Slečna, nebo paní Lukáčová Tereza mne jako potenciálního zájemce o koupi nemovitosti zaujala svojí profesionalitou, obratností v mluveném slovu, přívětivostí i lidskostí. Milan Tůma”
Martin Tůma 2. dubna 2017
Mgr. Markéta Vacková
„Dobrý den. Prodávala jsem pozemek a paní Vacková mě hodně pomohla. Dobře se mi s p.Vackovou spolupracovalo,byla příjemná a slušná oproti jiným. Byla jsem moc spokojená. Moc vám děkuj.”
Dagmar Bláhová 3. března 2017
Jana Martínková
„Chtěla bych touto cestou poděkovat makléřce Janě Martínkové, která maximálně profesionálně zvládla koncem roku 2016 prodat chatu, kterou jsem měla podílově se synovcem z Ostravy a bylo komplikované se dohodnout. Bylo pro mne příjemné mít přes realitku vše zařízené, protože nejsem z Prahy a dojíždění na různá jednání by..” celý text >
Jana Prchalová 23. února 2017
Vladimír Bejval
„Dobry den, Vaši realitní kancelář budu rád doporučovat svému okolí pro vaši rychlost a schopnost vyřešit smlouvy a prodej meho bytu bez zbytečných průtahů. Vše proběhlo bez problémů. Takže tímto děkuji i makléři Vladimíru Bejvalovi za super práci!”
David Gabriel 17. února 2017
Silvie Stoupalová
„Moje zkušenost s Archer Reality, konkrétně s paní Silvií Stoupalovou a posléze s panem Martinem Grecmanem, jsou velmi pozitivní. Koupě nového bytu proběhla bez jakýchkoliv větších problémů a velmi rychle. Mohu jen doporučit.”
Tomáš Kabelák 1. února 2017
Silvie Stoupalová
„Dobrý den, chtěl bych se s vámi podělit o zkušenost s touto realitní kanceláří. Služby této kanceláře jsme využili jak při koupi našeho nového bytu, tak při následném prodeji stávajícího bytu. V obou případech jsme jednali s paní makléřkou Silvií Stoupalovou, která je skutečným profesionálem. Spolupráce s ní byla napr..” celý text >
Radek Škrabal 1. února 2017
Marek Novotný
„Dobrý den, moje velké DÍKY patří panu Novotnému z ARCHER reality a celému týmu této kanceláře za zprostředkování nájmu bytu na Praze 3. Po zkušenosti s jinými pražskými realitkami to byl balzám na duši :) Všem můžu tuto realitku maximálně doporučit! S pozdravem, Martina Divilová”
Martina Divilová 15. prosince 2016
Silvie Stoupalová
„Dobrý den, tímto bychom se chtěli podělit o zkušenosti s prodejem nemovitosti prostřednictvím paní Silvie Stoupalové z Archer reality. Její přístup byl nejenom profesionální, ale i lidský. Je maximálně spolehlivá, přesná a vstřícná. Spolupráci můžeme jenom vřele doporučit. S poděkováním manželé Kameničtí.”
Emília Kamenická 22. listopadu 2016
Jana Martínková
„Děkuji za vše! Zejména paní Martínkové - bezvadný a profesionální přístup!”
Martin Hora 16. listopadu 2016
Mgr. Markéta Vacková
„Dobrý den, velice ráda bych poděkovala Archer reality, především paní Vackové a panu Lukáčovi za výbornou organizaci, komunikaci a spolupráci při prodeji nemovitosti. Na Archer reality jsem se mohla stoprocentně ve všem spolehnout, na paní makléřku se kdykoli obrátit a důvěřovat jí. Bez této pomoci by vše bývalo bylo ..” celý text >
Martina Kutková 3. listopadu 2016
Silvie Stoupalová
„Dobrý den, sice s menším zpožděním, ale přeci, jsem se dostala k poděkování a hlavně pochválení naší realitní makléřky paní Silvie Stoupalové z ARCHER reality, kterou jsme si vybrali ke zprostředkování prodeje naší nemovitosti. Původně jsme o prodeji přes realitní kancelář vůbec nepřemýšleli, ale naskytla se příležitos..” celý text >
Táňa Kubíková 27. října 2016
Mgr. Markéta Vacková
„Добрый день!я очень хочу поблагодарить Markétu Vacková !это очень ч&..” celý text >
Svetlana Didukh 25. října 2016
Mgr. Markéta Vacková
„Díky paní Vackové a celému týmu Archer reality za perfektní a profesionální služby. Takhle by si člověk představoval, že bude probíhat podpora při tak důležitém kroku, jako je koupě bytu, a jsem rád, že jsem měl štěstí na tak pozitivní zkušenost. Díky, Honza Kulík”
Jan Kulík 24. října 2016
Mgr. Markéta Vacková
„Děkuji paní Markétě Vackové za trpělivost a důslednost při prodeji mého bytu..byla velmi profesionální a vše zařídila na jedničku :-) Pokud budu shánět nebo prodávat nějakou nemovitost, určitě se na ni znovu obrátím.”
Leona Huráčková 6. října 2016
Václav Trnka
„Dobrý deň, v dobe samej kritiky sme sa rozhodli zverejniť aj pochvalu, a tak by sme radi odovzdali našu skúsenosť aj iným. So službami realitnej kancelárie sme boli nad mieru spokojní. Jednali sme s realitným maklérom, pánom Václavom Trnkom a všetko zorganizoval tak perfektne, že už sme prišli len k podpisu. Celé jedna..” celý text >
Beáta Ošustová 7. září 2016
Silvie Stoupalová
„Chtěla bych pochválit práci realitní makléřky paní Silvie Stoupalové. Je to člověk na svém místě. Svoji práci dělá svědomitě a pečlivě a to se dnes opravdu nedá říct o každém makléři. Mluvím ze zkušenosti, poznala jsem jich opravdu dost. Paní Silvie je opravdu profesionálka a za to jí patří dík. Mirka Hájková”
Miroslava Hájková 6. září 2016
Vladimír Bejval
„Oceňuji profesionalitu firmy Archer. Veškeré úkony spojené s koupí bytu díky ní probéhly hladce a rychle. Pan Bejval by lvelice vstřícný, pohotový a spolehlivý. Ostatním vřele doporučuji.Neugebauerová”
Anna Neugebauerová 29. srpna 2016
Jana Martínková
„Dobry den, rada bych z celeho srdce, podekovala pani Martinkove. Spoluprace, pri prodeji naseho velmi nestandardniho domu, byla naprosto dokonala. Nesnadne hledani kupce, caste prohlidky, absolutni profesionalita, flexibilita a usmev na tvari, ktery u ni nikdy nezmizel, i kdyz ja byla skoro zoufala, ze dum neprodame. A..” celý text >
Klára Lavičková 24. srpna 2016
Silvie Stoupalová
„Chtěl bych poděkovat paní Silvii Stoupalové za zprostředkování koupě bytu na Barrandově, vše proběhlo v pořádku i přes nelehkou komunikaci s prodávající stranou. Zejména si cením jejího lidského přístupu a flexibility.”
Tomáš Havrlant 11. června 2016
Silvie Stoupalová
„Tímto bych chtěla poděkovat především paní Stoupalové za odvedenou práci při prodeji pozemku. Velmi se cením jejího profesionálního přístupu, ochoty a vstřícnosti. O všem jsme byly ihned informovány (prohlídka na pozemku, případně nastalé komplikace, ke kterým měla paní Stoupalová vždy efektivní řešení), rezervační i k..” celý text >
Lucie Nimsová 20. dubna 2016
Silvie Stoupalová
„Obcas se stavaji v zivote šťastné setkani. Takovym pro me stalo setkani s realitnym maklerem Silvii Stoupalovou z Archer reality a.s. pri prodeji meho bytu. Uz pri prvni schuzce v prodavanem byte Silvie ziskala moji prizen svym pozitivem a sebejistym chovanim, jistotou v uspesny a rychly prodej bytu. Zazracna pracovito..” celý text >
Marina Melnikova 15. dubna 2016
Silvie Stoupalová
„Rád bych poděkoval firmě Archer reality , za prodej našeho pozemku v Ujezdě nad lesy , konkrétně paní Stoupalové . V jejich přístupu k nám i zajemci jsem cítil velkou důvěru a velmi jsem rád za jejich solidní přístup . Administraiva u nich proběhla velmi hladce a naprosto v pořádku , se vším všudy , jakoby to nebyl žád..” celý text >
Pavel Pokorný 8. dubna 2016
Mgr. Markéta Vacková
„Ráda bych poděkovala Mgr. Markétě Vackové za profesionální a příjemný přístup při prodeji mého bytu. Byla jsem vždy a o všem včas informována. Vřele doporučuji všem tuto realitní kancelář. Milada Kukačková”
Milada Kukačková 12. února 2016
Jana Martínková
„Chtěla bych moc poděkovat paní Martínkové a panu Grecmanovi za naprosto úžasnou spolupráci. Jsou to oba velice příjemní lidé, kteří svým klientům pomůžou, poradí, vysvětlí a vyjdou vstříc a jejich součinnost nekončí podpisem smlouvy. Ještě jednou děkuji. D.T.”
Dominika Tvrzská 8. února 2016
Jana Martínková
„Hezký den, ráda bych poděkovala za skvělé služby Jane Martínkové. Tento rok jsem prodávala dva byty a po každé byl perfektní servis a byty se prodaly za krátký čas. Poprvé jsem se setkala s realitním makléřem, který co slíbí to dodrží, vždy je na telefonu a ještě ke všemu je milý a vstřícný :-). Ještě jednou moc díky ..” celý text >
Hana Pokorná 17. prosince 2015
Jana Martínková
„Dobrý večer, chtěli bychom touto cestou poděkovat realitní kanceláři ARCHER reality, za jejich prvotřídní služby.Byli jsme velice spokojeni jak s koupí, tak s prodejem nemovitosti . Nutno říct, že toto byla naše první zkušenost a opravdu nelitujeme. Vstřícnost a ochota paní Jany Martínkové a pana Martina Grecmana byl..” celý text >
Martina Vodrážková 16. prosince 2015
Jana Martínková
„Dobrý den sem paní Denisa Stoiljkovic a chtěla bi poděkovat Archer reality a.s a s úctou poděkovat slečně Jane Martinkove na skvělí práce které udělala pro nás!!!! Moc moc krát děkujeme a doporučují všem!!!!”
Denisa Stoiljkovič 27. října 2015
Vladimír Bejval
„Skvělí lidé na správném místě.Z osobní zkušenosti doporučuji všem,kteří chtějí úspěšně prodat,nebo koupit nemovitost.Jsem velmi spokojená zejména se skvělým přístupem makléře p.Vladimíra Bejvala a celé kanceláři Archer reality tímto děkuji.Vše proběhlo na jedničku s hvězdičkou.Alena Matějovská-klientka”
Alena Matějovská 1. září 2015
Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.