Máte obavy, že Vaše nemovitost ztratí v příštích několika týdnech na hodnotě a rozhodli jste se pro její prodej?

Chystáte se prodat Vaši nemovitost a nejste si jisti, jak se bude realitní trh vyvíjet?

Aktuálně je nutné rozhodnout se pro prodej nemovitosti co nejrychleji, celý proces prodeje je třeba stihnout ideálně během tří měsíců. Pro naše klienty zajišťujeme bezpečný, hladký a bezproblémový proces prodeje nemovitosti. Vše zařídíme za vás, nemusíte nic řešit a nikam chodit. Velkou výhodou je fakt, že nabídky propagujeme a marketingově podporujeme, čímž se prodej výrazně zefektivní a zrychlí.

V ARCHER reality Vám dokážeme zajistit rychlý průběh prodeje Vaší nemovitosti, nastavíme tržní cenu a především Vám seženeme relevantního zájemce o koupi. Jsme hrdým členem Asociace realitních kanceláří, naši makléři na základě výsledků testů úspěšně prošli školením ARCHER Academy. Vaši nemovitost prodáme rychle a za co nejlepší možnou cenu.

Jak onemocnění COVID-19 ovlivní realitní trh?

V současné době se růst cen nemovitostí zastavil a dle zkušeností po krizovém roku 2008 nastane pokles cen nemovitostí, což může a pravděpodobně bude trvat i několik let, proto je právě nyní vhodné prodat nemovitost za nejvyšší možnou cenu.

Na základě veřejných dat ČSÚ je patrné, že pokles cen nemovitostí přijde nejpozději během letošního léta, vše záleží na míře a rozšíření onemocnění.

V ARCHERu jsme připraveni Vám pomoci, Vaši nemovitost prodáme rychle a za co nejlepší možnou cenu! Volejte +420 602 107 903 nebo pište na email: tereza.lukacova@archer-reality.cz

Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.
Jak COVID-19 ovlivní realitní trh?