č. 15674
novinkanovinka
aktivníaktivní
exkluzivněexkluzivně
aktivnísdílet

Exkluzivně - Prodej stavebního pozemku 2577 m2 vč. sítí,Praha - východ, Sulice - Želivec, Hlavní ul.

15 100 000,- Kč za nemovitost
včetně provize RK a právního servisu
Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek 2577 m2 vč. sítí (vodovod, kanalizace, plyn, elektřina), určený k výstavbě RD a možné rekonstrukci/ úpravě stávajících objektů, Sulice - Želivec, Hlavní ul.
Atraktivní, rovinatý, stavební pozemek vč. inženýrských sítí na pozemku (voda, kanalizace, plyn, elektřina) se nachází na okraji obce, u hlavní příjezdové komunikace (Praha - Benešov), v zeleni, v původní zástavbě rodinných domů. Pozemek s vydaným stavebním povolením na výstavbu rodinného domu ( zast. plocha 226,5 m2/ 3 nadzemní podlaží + 1 podzemní podlaží/ á 3 bytové jednotky s garážovým stání). Součástí pozemku je původní dvojdům s možností úplné rekonstrukce či přestavby (platné stavební povolení na úpravu stávajícího dvojdomu s přístavbou pro bydlení). Využitelnost pozemku dle územního plánu - SV (plochy smíšené obytné - venkovské) pro bydlení, pro činnost s bydlením související vč. obslužných komerčních staveb a zařízení místního významu (prodej, služby, kanceláře apod.). Pozemek je oplocen, přístup z hlavní obecní komunikace. Možnost parkování vedle domu. V místě školka, škola ( cca 250m), nákupní možnosti supermarket Tesco, Lidl. Občanská vybavenost v dosahu 5min, obec Kamenice (pošta, nákupní možnosti, restaurace, služby, lékař), velmi dobrá dopravní dostupnost, v docházkové vzdálenosti bus zastávka směr metro C Budějovická, autem směr Praha cca 20 min. (metro Opatov), cca 12min. napojení na Pražský okruh.
Atraktivní lokalita, fungující aktivní obec (turistika, běh, cyklistika).
Veškerá dokumentace vč. územně plánovací informace je dostupná k nahlédnutí při osobním setkání.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku.

Základní informace

Stavba na pozemkuvíce patrová
Příjezdová komunikaceobecní
Územní plánovací informaceAno
Stavební povoleníAno
ProjektAno
Celková plocha pozemku2577

Další vlastnosti

Plocha zahrady2577
Inženýrské sítě na pozemkuVodovod, Kanalizace, Plyn, Elektřina
Poplatky
obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Váš makléř

Radek Vatka
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Kontaktovat makléře:

Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.