č. 16297
novinkanovinka
aktivníaktivní
exkluzivněexkluzivně
aktivnísdílet

Exkluzivně - Prodej pozemku 2484 m2 s domem, elektřina, studna, Loužnice (okres Jablonec n. Nisou)

2 490 000,- Kč za nemovitost
včetně provize RK a právního servisu
Exkluzivně nabízíme k prodeji stavební pozemek s domem (č.p.) k celkové rekonstrukci, celková plocha pozemku 2484 m2, elektřina, vrt studny, jímka, Loužnice (okres Jablonec n. Nisou).
Atraktivní umístění pozemku s domem v Jizerských horách, s využitím k trvalému bydlení nebo k rekreaci, v klidné části na okraji obce, v zeleni, s pěkným výhledem na Černostudniční hřeben a do přilehlého údolí Kopaňského potoka, v původní zástavbě domů, současně však nabízející klid a soukromí. Dům je částečně podsklepený (klenbový sklep), dispozičně nabízí v přízemí vstupní chodbu, oddělenou prostornou kuchyň a otevřenou obývací halu, přípravu na vybudování koupelny s toaletou. V podkroví (v původním stavu) se nabízí prostor na vytvoření 2 oddělených ložnic, případně jiné dispoziční uspořádání. Dům je určený k celkové rekonstrukci nebo přestavbě. V současné době je interiér vybouraný, vyčištěný, napojen na elektřinu (nová rozvodná skříň, rozvody v mědi), částečné rozvody topení v mědi (demontované radiátory k dispozici), nový komín, zachovalé krovy, střecha pokryta šindelem (stáří 7 let), plastová okna ( dvojsklo ).
Na pozemku vrt studny ( hloubka 40 m), pomocí čerpadla zajištěn rozvod vody do domu, odpad řešen jímkou (původní stav). Součástí domu je svažitý pozemek ( z větší části dle ÚP ve smíšeném území, které je určené pro různé formy bydlení, tj. k zastavitelnosti ), neoplocený, jižně orientovaný. Parkování na pozemku (4 parkovací stání). Velmi dobrá dopravní dostupnost (na hlavní trase Praha - Harrachov, 105.km) vč. blízké dostupnosti do lyžařských oblastí Jizerských hor (sjezd, běžky), rovněž tak do turistických destinací (cyklistika, chůze). V místě veškerá občanská vybavenost ( Železný Brod 6km, Velké Hamry 7km, Tanvald 10km), tj. školka, škola, lékař, služby, nákupní možnosti.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku.

Základní informace

Příjezdová komunikaceobecní
Územní plánovací informaceAno
Celková plocha pozemku2484
Zastavěná plocha74
Plocha zahrady2484
Inženýrské sítě na pozemkuElektřina, Studna

Další vlastnosti

Poplatky
obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Váš makléř

Radek Vatka
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Kontaktovat makléře:

Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.