č. 16489
novinkanovinka
aktivníaktivní
aktivnísdílet

Prodej RD/T, 411 m2, pozemek 989 m2, Postřižín (okres Mělník), ul. Vinohradská

19 990 000,- Kč za nemovitost
včetně provize RK a právního servisu
Nabízíme k prodeji dům s podlahovou plochou 411 m2, 27,50 m2 terasa, Postřižín (okres Mělník), ul. Vinohradská.
Rodinný dům s dřevěnou fasádou byl kolaudován v dubnu 2019, má dispozici 6 + 2 + techn. místnost + půda (celkem 314,3 m²). Velký obývací pokoj s jídelnou, 3 dětské pokoje, ložnice, pracovna, šatna, kuchyň, předsíň a 2 koupelny. Páteř domu tvoří chodba, na jejímž jednom konci je schodiště na půdu. Technická místnost je přístupná samostatným vchodem z venku. Půda nabízí spoustu úložného prostoru a je propojena oknem do obývacího pokoje a druhé okno je směrem do ulice. Obytné místnosti vyjma ložnice mají francouzská okna.
Ateliér je tvořen hlavní pracovnou, otevřenou do krovu, kanceláří směrem do zahrady, skladem a koupelnou v přízemí. Po schodišti je přístupné podkroví s další pracovnou. Ve vrcholu střechy ocelový nosník, jehož spodní pásnice může sloužit pro pojezd malého jeřábu. Přízemí ateliéru je z betonových tvárnic. Hlavní pracovnu lze přestropit a změnit tak výrazněji dispozici. Fasáda je z kontaktního zateplovacího systému s probarvenou omítkou.
Celý dům má svébytný industriální charakter s režným zdivem (tvárnice suchého zdění) a pohledovým betonem stropních panelů. Krov obytné části je klasický dřevěný, příčky jsou sádrokartonové. Obě koupelny jsou obloženy keramickým obkladem. Kuchyň je vybavena kuchyňskou linkou s vestavnými spotřebiči. V čele kuchyně je spížní skříň zapuštěná do niky. Většina přízemí obytné části má podlahovou krytinu z kvalitního zátěžového PVC. Koupelny a prostor určený pro krbová kamna v obývacím pokoji mají keramickou slinutou dlažbu. Okna v jižní fasádě obytné části jsou hliníková. V ostatních fasádách a v ateliéru jsou plastová, vč. vstupních dveří. Zateplená fasáda obytné části má povrch ze sibiřského modřínu.
Dům je vytápěn tepelným čerpadlem se dvěma stometrovými zemními vrty. V přízemí obytné části je podlahové vytápění. U severní fasády je šachta studničního, čtyřicetimetrového, velmi vydatného vrtu. Voda z něj slouží na zavlažování a splachuje obě toalety v obytné části, po úpravě by byla pitná. Dešťová voda je do dvou kubíkových nádrží. V technické místnosti je tepelné čerpadlo s příslušenstvím a prostor pro kola. Předzahrádka nabízí parkování 6 automobilů.
Dobrá dopravní dostupnost - Praha 11 km, Kralupy 7 km, Odolená Voda 2 km (MŠ, ZŠ).
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou. Doporučujeme prohlídku.

PENB

Základní informace

Celková plocha objektu438.50
Druh objektusmíšený
Stav objektuvelmi dobrý
Poloha objektusamostatný
Podlahová plocha411
Plocha terasy27.50
Celkem nadzemních podlaží1
InternetAno
Vybavení domuČástečně
Popis vybavení domuKuchyňská linka se spotřebiči, částečně nábytek
Nízkoenergetický důmAno
Celková plocha pozemku989

Další vlastnosti

Zastavěná plocha281
Plocha zahrady708
Příjezdová komunikaceobecní
Vyhrazené stáníAno
Zdrojetepelné čerpadlo, elektro 230 V, elektro 400 V, voda studna, voda městská, kanalizace
PoplatkyElektřina: 2 250,- Kč, Voda: 760,- Kč, Celkem: 3 010,- Kč
Energetická náročnostB - Velmi úsporná
obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Váš makléř

Vojtěch Marek
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Kontaktovat makléře:

Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.