č. 16637
novinkanovinka
aktivníaktivní
exkluzivněexkluzivně
aktivnísdílet

Prodej stavebního pozemku 750 m2, vodovod, kanalizace, elektřina, optický kabel, Nové Strašecí

4 980 000,- Kč za nemovitost
včetně provize RK a právního servisu
Nabízíme k prodeji pozemek 750 m2, včetně inženýrských sítí (vodovod, kanalizace, elektřina, optický kabel), pro bydlení, Nové Strašecí (okres Rakovník), ul. U Vodojemu.
Pozemek se nachází na kraji zástavby obce navazující na Křivoklátskou krajinu, plnou jedinečných přírodních krás a výletů a do Prahy kousek.
Bezvadně občansky vybavený mikroregion Novostrašecko se svými třinácti spádovými obcemi tvoří centrum vetknuté do Křivoklátských a Hříškovských lesů. Patří mezi nejméně zastavěné oblasti v Česku.
Samotný stavební pozemek (rovinatý) je kompletně připravený k výstavbě obytného domu. Celá oblast je velmi dobře urbanisticky řešena, což umožňuje nejen kvalitní architekturu, ale i jednodušší klasický dům. Spádovostí města je dána možnost kulturního i sportovního vyžití různého druhu.
Obrovským benefitem je umístění pozemku na vršku kopce, okraji chráněné oblasti, kde není plánována další výstavba, což dává příležitost k výletům (rozsáhlé lesy a přírodní úkazy), procházkám (víte, kde se říká na Paraplíčko?), ale také cyklovyjížďkám (nádherná cyklotrasa až na Křivoklát) a k spoustě dalšího.
Město Nové Strašecí je ideální pro bydlení - nízká kriminalita, občanská vybavenost (školy, školky, hudebka, i méně známé sporty), dopravní dostupnost (autem do Prahy 25min., bus 33min. na Zličín) a přitom všem nádherná zvlněná příroda a rybníky, mokřady.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou. Možnost odečtu DPH.
Doporučujeme prohlídku.

Základní informace

Příjezdová komunikaceobecní
Celková plocha pozemku750
Plocha zahrady750
Inženýrské sítě na pozemkuVodovod, Kanalizace, Elektřina, Optický kabel
Poplatky
obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Váš makléř

František Kroupa
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Kontaktovat makléře:

Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.