Archer Reality

Prodej víceúčelového domu 932m2 se stavebními pozemky 2577m2, Praha - východ, Sulice - Želivec

16 500 000,- Kč / za nemovitost včetně provize RK a právního servisu

Váš makléř

Radek Vatka
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Exkluzivně nabízíme k prodeji víceúčelový dům 932m2 k celkové rekonstrukci vč. sítí, se stodolou, se stavebními pozemky, vč. stavebního povolení, celkem 2577m2, Sulice - Želivec, ul. Hlavní
Soubor nemovitostí nabízí potenciál pro vytvoření ojedinělého areálu pro bydlení a služby v dynamicky se rozvíjející lokalitě. Ocení je zájemci nejen o komerční výstavbu k bydlení, ale i ti, kteří umí pracovat s komerčními prostory (prodej, služby) a/nebo s prostory pro vzdělávání,školení či cestovní ruch, vše v místě s tradicí a historií z dob rodiny Ringhofferových.

Velmi atraktivní lokalita 20 min. jižně od Prahy s napojením na dálniční okruh (Praha/ Brno/ Plzeň) do 10min.. Rovinatý stavební pozemek vč. inženýrských sítí na pozemku (voda, kanalizace, plyn, elektřina), se stavebním povolením k výstavbě RD a nových (druhých) přípojek (3 bytové jednotky) a k přístavbě ke stávajícímu historickému domu z 19. století (s možností bytové výstavby či zřízení služeb) se nachází na okraji obce, u hlavní příjezdové komunikace (Praha - Benešov), v blízkosti zeleně, v původní zástavbě rodinných domů.

Jeden z pozemků je s vydaným stavebním povolením na výstavbu rodinného domu ( zast. plocha 226,5 m2/ 3 nadzemní podlaží + 1 podzemní podlaží/ á 3 bytové jednotky s garážovým stáním). Součástí souboru pozemků je původní budova (s velmi prostornou půdou) s možností úplné rekonstrukce či přestavby (platné stavební povolení na úpravu stávajícího dvojdomu s přístavbou pro bydlení) a stodola. Využitelnost pozemků dle územního plánu - SV (plochy smíšené obytné - venkovské) pro bydlení, pro činnost s bydlením související vč. obslužných komerčních staveb a zařízení místního významu (prodej, služby, kanceláře apod.) .) i pro vzdělávání (např. středisko volného času). Pozemek je oplocen, přístup z hlavní obecní komunikace. Možnost vytvoření parkování na vlastním pozemku vedle domu.

V místě veškerá občanská vybavenost, tj. školka, škola (cca 250m), nákupní možnosti supermarket Tesco, Lidl. Vše v dosahu 5min, obec Kamenice (pošta, nákupní možnosti, restaurace, služby, lékař), velmi dobrá dopravní dostupnost, v docházkové vzdálenosti bus zastávka směr metro C Budějovická, autem směr Praha cca 20 min. (metro Opatov), cca 10min. napojení na Pražský okruh.
Atraktivní lokalita, fungující aktivní obec (turistika, běh, cyklistika).

Veškerá dokumentace vč. územně plánovací informace je dostupná k nahlédnutí při osobním setkání.

Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit výhodné financování.
Zavolejte, napište, přijďte se podívat. Těším se na setkání při prohlídce.
Třída G - Mimořádně nehospodárná - Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Základní informace

Celková plocha objektu932
Druh objektuCihlový
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Poloha a typ objektuSamostatný
Podlahová plocha882
SklepAno
Plocha sklepu50
Patro sklepu-1
Celkem nadzemních podlaží2
Celkem podzemních podlaží1
Celková plocha pozemku2577
Zastavěná plocha331

Další vlastnosti

Plocha zahrady2091
Jiné plochy155
Plocha stodoly155
Příjezdová komunikaceObecní
ZdrojeKrb + kamna, plynové - plyn kotel, elektro 230 V, dálkový vodovod, kanalizace
Poplatky
Energetická náročnostG - Mimořádně nehospodárná
Chcete vědět o nových nemovitostech jako první?