Archer Reality

Exkluzivně - Prodej stavebního pozemku 833 m2, Kostelec nad Černými lesy, ul. Osadní

4 590 000,- Kč / za nemovitost včetně provize RK a právního servisu

Váš makléř

Radek Vatka
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Radek Vatka

Nabízíme k prodeji atraktivní stavební pozemek 833 m2 vč. napojení na vodovod, s elektřinou, určený k výstavbě RD, umístěný v klidné, atraktivní lokalitě, Kostelec nad Černými lesy, ul. Osadní.
Pokud hledáte možnost klidného rodinného bydlení, s dosahem veškeré občanské vybavenosti s možností výstavby rodinného domu, v zeleni, přitom na dosah od Prahy, Kolína či Kutné Hory, pak
je tento pozemek připravený na realizaci vašeho snu o vlastním domově.

Stavební pozemek se nachází v žádané, okrajové části Kostelce nad Černými lesy, v zástavbě rodinných domů, nedaleko od centra, v zeleni. Celková rozloha nabízí dostatek prostoru pro výstavbu rodinného domu s přilehlou zahradou, kde si užijete klidu a soukromí.
Jedná se o rozměrově atypický, rovinatý, neoplocený pozemek. Funkční plocha definována dle ÚP jako BM, tj. pro bydlení v rodinných domech. Se zastavitelností do 35%. Minimální výměra 800m2. Na pozemku přivedena elektřina, obecní vodovod. Odpadní voda řešena jímkou případně ČOV. Benefitem je projekt s vydaným povolením na vybudování 2 studní (pokud bude mít investor o jednu či obě studny zájem, není podmínkou).

Kostelec nad Černými lesy je malebným městem obklopený přírodou, která nabízí ideální kombinaci klidu venkovského života a výhod moderního města. Tato atraktivní lokalita je ideálním místem pro rodinný život a odpočinek (Voděradské bučiny, lesy, louky, rybníky) s veškerou občanskou vybaveností (školka, škola, nákupní možnosti, pošta, lékař, supermarket, služby, restaurace), vše v pěším dosahu, centrum města do 15 min, busem do 5 min, velmi dobrá dopravní dostupnost autem směr Praha cca 30 min. (metro Opatov/ Háje), vč autobusového spojení směr metro Háje do 40 min. Aktivní město pro volnočasové aktivity (turistika, běh, cyklistika, koupání).

Zájemcům o stavbu nízkoenergetického domu na pozemku (viz vizualizace) vč. stavebního povolení lze nabídnout řešení v různých typologických variantách. Více informací obdržíte na vyžádání u makléře.

Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s výhodnou úrokovou sazbou.
Zavolejte a přijďte se podívat.

Základní informace

Příjezdová komunikaceObecní
Zastavitelnost %35
Celková plocha pozemku833
Plocha zahrady833
Inženýrské sítě na pozemkuVodovod, Elektřina
Poplatky
Chcete vědět o nových nemovitostech jako první?