Archer Reality

Prodej domku s pozemkem 1 041m2, vodovod, kanalizace, plyn, elektřina, Vysoký Újezd (okres Beroun)

8 000 000,- Kč / za nemovitost + provize RK a právní servis

Váš makléř

Ondřej David
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Nabízíme k prodeji domek 3+1 s pozemkem 1 041 m2, včetně inženýrských sítí (vodovod, kanalizace, plyn, elektřina), pro bydlení, Vysoký Újezd (okres Beroun), ul. K Loužce.
Pohodlná stavba s číslem evidenčním v klidné ulici v centru obce Vysoký Újezd poskytuje veškerý komfort malého domku či chaty - 3+1 s rozvody vody, kanalizace i topnými tělesy. Místnosti jsou průchozí, ukončené prostornou ložnicí s výhledem na rozsáhlý pozemek. Nemovitost lze buď upravit nebo využít během stavby jako pohodlné zázemí.
Stavební pozemek má podlouhlý, rovinatý charakter, je udržovaný a kompletně zasíťovaný - elektřina, plyn, vodovod i kanalizace. Regulativ území je stanoven na 30% zastavitelnosti, což vzhledem k velikosti pozemku umožňuje opravdu zajímavé architektonické počiny. Kromě domku jsou na pozemku další tři kůlny a stavební buňka. Vprostřed se nachází neveliký sklep od bývalé stavby. Díky dostatečné velikosti pozemku je zajištěno maximální soukromí a pohodlí budoucí stavby.
Vysoký Újezd je rozvojová obec pár minut za Prahou, poskytující základní občanskou vybavenost na vysoké úrovni - mateřská a základní škola, pošta a několik restaurací. Na kraji obce je vyhledávané golfové hřiště, hned u pozemku je autobusová zastávka PID, metro Zličín 15 min. busem nebo 10 min. autem.
Třída G - Mimořádně nehospodárná - Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Základní informace

Celková plocha objektu72
Druh objektuCihlový
Stav objektuDobrý
Poloha a typ objektuSamostatný
Podlahová plocha72
SklepNe
Celková plocha pozemku1041
Zastavěná plocha72
Plocha zahrady969
Plocha přístřešku8
Plocha zahradního domku8
Plocha stodoly8

Další vlastnosti

Plocha dílny8
Příjezdová komunikaceObecní
ZdrojeElektro kotel, elektro 230 V, místní zdroj, kanalizace
Poplatky
Energetická náročnostG - Mimořádně nehospodárná
Chcete vědět o nových nemovitostech jako první?