Archer Reality

Realitní specialista pro Prahu a Středočeský kraj

Také si potrpíte na spolehlivost? Provedeme vás prodejem/nákupem nemovitosti do posledního detailu. Vypracujeme tržní odhad pro reálnou představu o ceně a máme i vlastní databázi klientů. Navštivte nás na pražském Žižkově!

Nejnovější nemovitosti

Co vám nabízíme

S námi prodáte, koupíte i pronajmete nemovitost od bytu po pozemek. Tím portfolio našich služeb jen začíná. Spolupracujeme s architekty i developery, pomůžeme s hypotékou, vypracujeme návrh na vklad do katastru, zajistíme soudního znalce.

Jsme hrdý člen Asociace realitních kanceláří
Jsme hrdý člen Asociace realitních kanceláří
Pro klienty to znamená, že nabízíme služby na vysoké úrovni. Náš tým se pravidelně účastní školení o realitách, ale i obchodu, právu a bankovnictví.
Novinka Prodej bytu 3+1/B/G/S, OV, 95,80 m2, Kutná Hora - Sedlec, ul. Vítězná 5 900 000,- Kč
Nejnovější recenze
Moc děkujeme za pomoc s prodejem bytu.Oceňuji Váš komunikativní a hlavně empatický přístup. Přesně tak si představuji, že má vypadat realitní makléř.
Michal Šída
Aktuálně máme 152 nemovitostí v nabídce
Klientská zóna
Kariéra
Hledáme realitní makléře
Oslovila tato pozice vaše byznysové srdce? Kontaktujte nás.

Ke klientům jsme otevření a chápeme, že něco jiného potřebuje rodina s dětmi a něco jiného starší pár v důchodu

Klienti si chválí naši ochotu se vším poradit, lidskou komunikaci a profesionalitu. Cílíme na nemovitosti v Praze a okolí a protože sídlo firmy máme na pražském Žižkově, máte to k nám blízko.

Prozkoumejte nabídku

Jak nás hodnotíte?

Samozřejmě můžeme sledovat statistiky s čísly prodejů a vidíme, jak se nám coby firmě daří. Ale pro nás jsou stejně důležité vaše průběžné ohlasy - protože bez vás bychom tu nebyli.

Reference
ARCHER reality Praha na Firmy.cz ARCHER reality Praha na Google
Celkem jste nám dali už
533
referencí
Jednoznačně 100%. Pana Němce jsme poznali prakticky náhodou na prohlídce bytu, o který jsem měla zájem. Díky jeho vstřícnosti a laskavosti jsem ho požádala zda by neprodal i naši nemovitost. I přes to, že se nemovitost prodávala v místě mimo jeho obvyklé působení nabídku přijal, pečlivě si zjistil všechny potřebné informace a celým prodejem nás trpělivě a zodpovědně provázel. Do obchodu byly nakonec zapojeny tři různé strany (prodávající bytu, my jako kupující byt a prodávající dům a jako třetí kupující domu) a pan Němec dokázal vše skloubit dohromady ke spokojenosti všech zúčastněných. Ještě jednou bych mu tímto ráda poděkovala za skvěle odvedenou práci a za to, že mě tímto obchodem provedl rychle, s klidem a bez stresu! Služby pana Němce vřele doporučuji!
Pavlína Šmejcová
Středočeský kraj, Kolín
15.11.2023

Proč s námi?

Nákup a prodej realit není jako pořídit co nejlepší smartphone. Často jde o největší finanční transakci vašeho života. Proto vás při ní podpoříme osobním přístupem a poctivou pečlivostí. Máme radost, že se nám to podle referencí spokojených klientů daří.

Jsme rodinná realitní kancelář z Prahy se vstřícným přístupem. O nás
Provedeme vás celým průběhem obchodu až po předání klíčů. Proces prodeje
Klienti si chválí přístup našich makléřů, jak potvrzují recenze. Reference

Mapa nemovitostí

Byty
Domy a vily
Pozemky
Chaty a rekreační objekty
Komerční prostory a objekty
Zemědělské objekty
Chcete vědět o nových nemovitostech jako první?