č. 16202
novinkanovinka
aktivníaktivní
exkluzivněexkluzivně
aktivnísdílet

Prodej novostavby bytu 5+kk (shell&core), 148 m2, se zahradou 596 m2, 2 park. stání, Kamenný Přívoz

8 650 000,- Kč za nemovitost
včetně provize RK a právního servisu
Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu bytu 5+kk, 148 m2, se zahradou 596 m2, 2 park. stání, Kamenný Přívoz (Praha - západ), jako součást výstavby RD (shell & core) se 2 bytovými jednotkami.
Projekt započaté výstavby rodinného domu se 2 samostatnými bytovými jednotkami (shell & core), bez podsklepení je situován na rovinatém pozemku na okraji velmi žádané lokality obce Kamenný Přívoz, v zeleni. Tato jednotka se nabízí ve variantě shell & core, s možností realizace interieru a vnitřního vybavení dle vlastních představ investora. V okolí pozemku je plánovaná zástavba rodinných domů. Celková užitná plocha domu činí 296,4 m2 (á 148,2 m2/byt), zastavěná plocha činí 199 m2, společná zahrada (spoluvlastnický podíl) pro obě bytové jednotky nabízí 1192 m2 (developer zajistí rozdělení zahrady plotem pro každou jednotku zvlášť).
Dům je půdorysného tvaru dvou posunutých obdélníků se sedlovou střechou. V každém z nich je jedna bytová jednotka, shodná, pouze zrcadlově otočená. Hlavní vstup do bytové jednotky je z boku. Skrze zádveří se vstupuje do prostorné chodby, odkud je vstup do ložnice se samostatnou šatnou a koupelnou, společné WC. Z chodby je dále přístupné samostatné WC, schodiště do 2.NP, technická místnost a obývací pokoj s kuchyní (vč. přípravy pro napojení el. spotřebičů) a s přímým vstupem na zahradu s terasou. V 2.NP je situována klidová část objektu se třemi pokoji, koupelnou, společné WC, komorou, samostatným WC a šatnou. Zdivo cihla 30cm + 14cm zateplení, vnitřní příčky zděné (cihla). Dům zasíťován, tj. elektřina (230V/400V), voda, tlaková kanalizace. Likvidace dešťových vod řešena svodem do jímky (5 m3) s využitím dešťové vody (zálivka). Pletivové oplocení k sousedním parcelám (do ulice otevřený prostor bez oplocení). Vč. provedení zpevnění ploch (přístupy do objektu), parkovací stání pro 4 osobní vozy (á 2 stání/byt) a venkovní terasy. Tato varianta shell & core bude dodána v hrubé stavbě interieru, v podobě neomítnutých vnitřních příček bez instalací se strojově hlazenou betonovou podlahou (vč.podlahových rozvodů vytápění). V ceně zahrnuto kompletní dokončení exterieru domu bez zahradních úprav (tj. srovnaný pozemek kvalitní zeminou) a kolaudace. Aktivní malebná obec s veškerou občanskou vybaveností (školka, škola, nákupní možnosti, lékař, restaurace, v sousedním Jílovém u Prahy, cca 4km). Velmi dobré spojení směr Praha (bus linka směr metro C Budějovická), vlak směr Praha Hl.n., pražský okruh cca 12km. Klidná oblast, lesy, zeleň, sportovní vyžití (běh, cyklistika, turistika). Termín dokončení 12/2021.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.
Doporučujeme prohlídku.

PENB

Základní informace

Celková plocha objektu148
Stav bytuVe výstavbě
VlastnictvíOsobní
Podlahová plocha148
V nadzemním podlaží1
Zdrojekrb + kamna, elektro kotel, elektro 230 V, elektro 400 V, voda městská, kanalizace
Druh objektucihlový
Stav objektuve výstavbě (hrubá stavba)
Celkem nadzemních podlaží2
VýtahNe
Pozemek k bytuAno
Plocha pozemku596

Další vlastnosti

Poplatky
Energetická náročnostB - Velmi úsporná
obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Váš makléř

Radek Vatka
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Kontaktovat makléře:

Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.