č. 13471
novinkanovinka
aktivníaktivní
aktivnísdílet

Prodej chaty 3+1 s užitnou plochou 98 m2 na pozemku 419 m2, Týnec nad Sázavou - Pecerady

1 130 000,- Kč za nemovitost
+ provize RK a právní servis
Nabízíme k prodeji chatu 3+1 + pivnice + sklep s užitnou plochou 98 m2 na pozemku 419 m2, Týnec nad Sázavou - Pecerady (okres Benešov).
Chata s krásným výhledem na řeku Sázavu se nachází na okraji obce Pecerady. Je částečně podsklepená. Sklep je rozdělen na dvě místnosti - 1 místnost je plně s oknem a je obytná, ve 2. místnosti s oknem je vybudován sklep s regály na uložení potravin, atd., pod schody je sklípek na uložení palivového dřeva nebo uhlí. Za vstupními dveřmi do chaty je společenská místnost, na kterou navazuje kuchyně, dále WC s koupelnou. V pravé části společenské místnosti je vstup do pokoje, ze kterého se vchází do ložnice. Oba pokoje mají společný balkon, ze kterého je výhled do zahrady a na řeku Sázavu. Vytápění chaty je zajištěno krbem, plynový sporák na propan butan. Pitná voda je čerpána z vlastní studny, je rozvedena do chaty mechanickým pumpováním. Kanalizace z chaty je vyvedena do septiku. V ceně chaty je i nová elektrická centrála s pohonem na benzín s výkonem 2 KW, zn. Honda a další praktické věci pro řádný chod chaty. Parkování pro 2 auta je zajištěno na vlastním pozemku před chatou. Chata a její bezprostřední okolí nabízí dostatek klidu pro odpočinek a zároveň vyžití pro milovníky rybaření, houbaření, cyklistiky či pěší turistiky. Doporučujeme prohlídku. Třída G - Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Základní informace

Celková plocha objektu98
Druh objektucihlový
Stav objektuvelmi dobrý
Poloha objektusamostatný
Užitná plocha98
Podlahová plocha98
Celkem nadzemních podlaží2
Vybavení domuAno
Popis vybavení domuVeškéré vybavení zůstává
Celková plocha pozemku452

Další vlastnosti

Zastavěná plocha49
Plocha zahrady370
Jiné plochy33
GarážNe
Zdrojeseptik - jímka
Energetická náročnostG - Mimořádně nehospodárná
obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Váš makléř

Ing. Andrea Sechterová
andrea.sechterova@archer-reality.cz
+420 602 252 786

Kontaktovat makléře:


Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.