č. 14925
novinkanovinka
aktivníaktivní
exkluzivněexkluzivně
aktivnísdílet

Exkluzivně - Prodej prostorného RD 3+1 a 4+1/G/T, 250 m2 na pozemku 521 m2, Liběchov u Mělníka

6 500 000,- Kč za nemovitost
+ provize RK a právní servis
Exkluzivně nabízíme k prodeji prostorný dvougenerační RD k bydlení, celková obytná plocha 250 m2, zahrada 521 m2, Liběchov u Mělníka.
Rodinný dům se nachází v klidné části Liběchova mimo doslech hlavní silnice, v dosahu přírody. Je to prostorný dvougenerační dům se dvěma samostatnými bytovými jednotkami a prostorným sklepem v 1.NP s garáží pro dvě auta, vhodný například pro rodinu a prarodiče. Zastavěná plocha je 120 m2, zahrada má 521 m2, celková výměra pozemku je tedy 641 m2.
Bytová jednotka v 2. NP má dispozici 3+1 a je kompletně zrekonstruovaná vč. koupelny, samostatného WC a plastových oken. Ke kuchyni navíc přiléhá prostorná provětrávaná spižírna. Bytová jednotka ve 3. a 4. NP má dispozici 4+1 včetně prostorného podkroví. Zrekonstruovaná je koupelna a samostatné WC. Ke kuchyni také patří vlastní prostorná provětrávaná spižírna. Oba byty mají k dispozici samostatné prostorné terasy. K domu přiléhá uzavřený a suchý technický prostor pod terasou o výměře 35 m2, nezapočítaný do zastavěné plochy domu, kde lze skladovat dřevo, zahradní nábytek, nástroje atd. Sklep v 1. NP obsahuje kromě garáže pro dvě auta a kotelny i prostorné spižírny a technickou místnost. K dispozici je bezdrátový internet a satelitní příjem TV.
Dům má novou střechu s izolací, je také nově vyvložkovaný komín. Nové jsou rozvody elektřiny a odpady. Dešťová voda je svedena mimo pozemek, lze dodělat retenční nádrž. Vytápění je realizováno kotlem na tuhá paliva v kombinaci s elektrickým kotlem. Kanalizace je obecní.
V zahradě o výměře 521 m2 jsou založené záhony, zasazené ovocné stromy včetně citronovníku apod. Dům je v dosahu přírody, v bezprostřední blízkosti jsou značené turistické trasy i cyklostezky – stojí na samé hranici CHKO Kokořínsko – Máchův kraj. V dochozí vzdálenosti jsou Čertovy hlavy sochaře Václava Levého i další skalní reliéfy a jeskyně, například zajímavá Klácelka. Je zde i možnost rybolovu.
V Liběchově je mateřská školka i základní škola, je zde i Střední odborné učiliště Liběchov. Další občanská vybavenost se nachází v nedalekém Mělníku, který je autem vzdálený 10 minut, autobusem 20 min.
Nastěhování je možné v září 2021, po domluvě již během srpna.
Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou. Doporučujeme prohlídku.
Třída G - Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Základní informace

Celková plocha objektu350
Druh objektusmíšený
Stav objektudobrý
Poloha objektusamostatný
Podlahová plocha250
Plocha balkónu26
Plocha terasy38
Plocha sklepu36
Celkem nadzemních podlaží3
InternetAno
Kabel TVjiné
Vybavení domuAno

Další vlastnosti

Popis vybavení domu2x vybavená kuchyň se spotřebiči, 2x koupelna + WC, půdní vestavba, prostorná garáž pro dvě auta, velké úložní sklepní prostory
Celková plocha pozemku521
Zastavěná plocha120
Plocha zahrady521
Příjezdová komunikaceobecní
GarážAno
Plocha garáže32
Zdrojeelektro kotel, elektro 230 V, voda městská, kanalizace, kotel na tuhé paliva
Poplatky
Energetická náročnostG - Mimořádně nehospodárná
obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Váš makléř

Tomáš Němec
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Kontaktovat makléře:

Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.