č. 16435
novinkanovinka
aktivníaktivní
aktivnísdílet

Exkluzivně - Prodej komerčního prostoru 262 m2 s bytem 3+1 v OV, Praha 10 - Vršovice, ul. Slovinská

30 000 000,- Kč za nemovitost
včetně provize RK a právního servisu
Exkluzivně nabízíme k prodeji komerční prostor 190 m2, vhodný pro restauraci, klub nebo prodejnu, spojený s bytem 3+1 v OV, 72 m2, Praha 10 - Vršovice, ul. Slovinská.
Jedná se o výhodně situovaný komerční prostor s bytem v tradičním cihlovém domě z počátku 20. století v ulici Slovinská. Sestává ze suterénních prostor, upravených jako restaurace či klub a dvou ateliérů s celkovou podlahovou plochou 190 m2 a bytu 3+1 ve zvýšeném 1.NP o podlahové ploše 72 m2.

Suterénní prostor je vhodný pro široké spektrum komerčních činností nebo jako reprezentativní sídlo firmy. Možné je provozování restaurace, baru, klubu nebo jej lze rekonstruovat na prodejnu, kancelářské prostory, grafické studio, pro služby atd.

Ve stávajícím stavu jsou zde zkolaudovány i dva dvoupokojové ateliéry s koupelnou a WC. Stropy ve sklepních prostorách jsou klenbové s pohledovými cihlami, v části s největší výškou 2,9 m, v části 2,5 m. Je zde koupelna s vanou a WC a samostatné WC pro návštěvníky, samostatně pro muže a pro ženy.

Do nebytového prostoru jsem celkem 2 vstupy, jednak přímo z ulice, jednak z chodby domu.
Byt, ve stávajícím stavu s dispozicí 3+1, je rekonstruovaný a nachází se ve zvýšeném 1.NP. K dispozici je koupelna s vanou, samostatné WC a také koupelna se sprchovým koutem a WC. V bytě jsou stropy vysoké 3,26 m, v současné době snížené o 12 cm sádrokartonovým podhledem. Bytovou jednotku lze rozdělit na dva byty (až 2x 2+kk), neboť z chodby domu vedou do bytu dvoje dvoukřídlé dveře. Aktuálně je byt přístupný i přímo z ulice. Tento vchod lze ale zrušit a nahradit místností, využívající plně půdorys stávající haly, a to při zachování přístupu z ulice do komerčního prostoru v suterénu.

Do celé nemovitosti jsou tak k dispozici celkem 4 vchody, 1 přímo z ulice a 3 z domu. Lze také využívat dvorek domu.

U makléře je k dispozici přesný půdorys zaměřený na místě. Prostory je vhodné vidět, mají svou nezaměnitelnou atmosféru.

Nemovitost je aktuálně na katastru nemovitostí zapsána jako celek bytu se suterénními prostory jako nebytový prostor, ale existuje kolaudační rozhodnutí, kterým lze nemovitost rozdělit na KN na byt a nebytový prostor.

Dopravní dostupnost je výborná. Zastávka autobusů 101 a 135 Slovinská je přímo za rohem, v dochozí vzdálenosti je zastávka tramvají 1, 6, 7, 11, 15, 16, 22 a 32 Vršovické náměstí.

V okolí veškerá občanská vybavenost.

Na tuto nemovitost Vám pomůžeme zajistit financování s nízkou úrokovou sazbou.

Doporučujeme prohlídku.
Třída G - Mimořádně nehospodárná – Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Základní informace

Druh objektucihlový
Stav objektuvelmi dobrý
Umístění objektucentrum obce
Rok rekonstrukce2016
Celkem nadzemních podlaží5
Celkem podzemních podlaží1
Bezbariérový přístupNe

Další vlastnosti

GarážNe
Garážové stáníNe
Vyhrazené stáníNe
VýtahNe
ParkovištěNe
OstrahaNe
RecepceNe
VrátniceNe
PlotNe
Vybavení komerčního prostoruČástečně
Popis vybavení komerčního prostorudle dohody
Popis sociálních zařízeníV bytě 1x koupelna s vanou, 1x koupelna se sprchovým koutem a WC, 1x samostatné WC, v nebytovém prostoru 2x koupelna s vanou a WC a 1x WC muži, 1x WC ženy
Plocha262.20
Zastavěná plocha248
Délka16
Výška3
Šířka15
Poplatky
Energetická náročnostG - Mimořádně nehospodárná
obrázek
obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek obrázek

Váš makléř

Tomáš Němec
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Kontaktovat makléře:

Copyright © ARCHER reality Praha,a.s., Tvorba www stránek People For Net a.s.