Archer Reality

Exkluzivně - Prodej RD/B/T/G/S, 580 m2, pozemek 1217 m2, Brandýsek (okres Kladno), ul. Slánská

14 990 000,- Kč / za nemovitost + provize RK a právní servis

Váš makléř

Ondřej David
prohlidka@archer-reality.cz
+420 602 107 903

Exkluzivně nabízíme k prodeji dům 7+1/B/T/G/S, s podlahovou plochou 580m2, 12m2 balkon, 10m2 terasa, 56m2 garáž, 238m2 sklep, Brandýsek (okres Kladno), ul. Slánská.
Velkorysá vila se nachází v malé obci za Prahou. Dispozičně je pojatý jako 7+1, přirozeně rozložené do prvního podlaží, mezaninu a druhého podlaží. V prvním podlaží, které je mírně nad terénem, nalezneme kuchyni, obývací a hostinský pokoj a samozřejmě nechybí ani prostorná koupelna. Mezanin nabízí dva zrcadlově pojaté pokoje vhodné jako ložnice. Další patro pak disponuje třemi pokoji a druhou koupelnou. Půdní prostory jsou dostatečně vysoké pro vybudování dalších až čtyř pokojů. Dům je kompletně podsklepený - díky téměř čtyřmetrové výšce všech sklepních místností lze tyto využít i jako sklad, výrobní prostory či služby. V celém domě jsou hotové rozvody elektřiny a vody, stejně jako odpady. Do veškerých pokojů je připraveno podlahové vytápění. Součástí vily je dvougaráž, další parkování možné na pozemku. Dům je připojen k elektrické síti, vodovodnímu řádu a plynovodu. Kanalizace na hranici pozemku. V současnosti probíhají interiérové úpravy tak, aby si budoucí majitel mohl zvolit vlastní povrchové materiály a zařizovací předměty. Díky své velikosti je dům vhodný jako několikagenerační rodinný dům, nebo jako komplexní sídlo firmy. Celý objekt je těsně před kolaudací, kterou je připraven zajistit současný majitel.
Obec Brandýsek nabízí základní občanskou vybavenost včetně školy, školky, několika obchodů, restaurace a sokolovny. Kousek od domu se nachází autobusová i vlaková zastávka se spoji do Prahy, po nedaleké dálnici je Praha pohodlných 15 minut autem. Doporučujeme prohlídku.
Třída G - Mimořádně nehospodárná - Energetický štítek budovy (PENB) nebyl dodán.

Základní informace

Celková plocha objektu580
Druh objektuCihlový
Stav objektuVelmi dobrý
Poloha a typ objektuSamostatný
Podlahová plocha320
Plocha balkónu12
Plocha terasy10
SklepAno
Plocha sklepu238
Patro sklepu1
Celkem nadzemních podlaží2
Celkem podzemních podlaží1

Další vlastnosti

VýtahNe
InternetAno
Vybavení domuNe
Nízkoenergetický důmAno
Celková plocha pozemku1097
Zastavěná plocha120
Plocha zahrady977
Příjezdová komunikaceObecní
GarážAno
Plocha garáže56
Garážové stáníAno
ZdrojeElektro 230 V, elektro 400 V, dálkový vodovod, kanalizace
Poplatky
Energetická náročnostG - Mimořádně nehospodárná
Chcete vědět o nových nemovitostech jako první?